Додому ІНФОРМАЦІЯ НАКАЗ начальника Бердичівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки “Про підготовку...

НАКАЗ начальника Бердичівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки “Про підготовку та проведення приписки громадян…”

144
ПОДІЛИТИСЬ

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
начальника Бердичівського районного
територіального центру комплектування
та соціальної підтримки
Житомирської області
21.12.2022 р. м. Бердичів №414

Про підготовку та проведення приписки громадян України 2006 року народження до призовної дільниці Бердичівського РТЦК та СП та медичного огляду юнаків 2006 року народження.

Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року №352, розпорядження голови обласної військової адміністрації від 23.08.2022 року №246 «Про приписку до призовних дільниць громадян України 2006 року народження у січні-березні 2023 року та медичний огляд юнаків 2007-2009 років народження», з метою своєчасного і якісного виконання заходів, пов’язаних з припискою та медичним оглядом призовників, наказую:

1. Приписку до призовних дільниць громадян 2006 року народження провести з 02 січня по 31 березня 2023 року в приміщенні територіального центру комплектування та соціальної підтримки у першому і другому відділах Бердичівського РТЦК та СП.

2. Явці на приписку підлягають всі громадяни, які народились з 1 січня по 31 грудня 2006 року включно, постійно проживають на території міста Бердичів та Бердичівського району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше незалежно від стану здоров’я.

3. Усі громадяни, які підлягають приписці до призовних дільниць, зобов’язані прибути за адресами: м. Бердичів, вул. Л.Карастоянової, 49, м. Андрушівка вул. Шкільна, 10, смт. Ружин, вул. О.Бурди, 22 у визначений для них час, відповідно до графіків, маючи при собі документи. Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за вказаними адресами з 20 по 24 лютого 2023 року, маючи при собі документи, що засвідчують особу.

4. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», керівникам підприємств, установ, організацій та навчальних закладів, незалежно від підпорядкування та форм власності, в день проходження приписки зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до територіального центру комплектування та соціальної підтримки та першого і другого відділів Бердичівського РТЦК та СП.

5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на начальника відділення призову Бердичівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

6. Наказ довести до всього особового складу територіального центру комплектування та соціальної підтримки в частині, що стосується.

Начальник Бердичівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Житомирської області  підполковник Віктор НАГОРНЮК