Додому ІНФОРМАЦІЯ НАКАЗ начальника Бердичівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Житомирської області...

НАКАЗ начальника Бердичівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Житомирської області 17.09.2022 м. Бердичів № 304 Про призов громадян України на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань у жовтні-грудні 2022 року

285
ПОДІЛИТИСЬ

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
начальника Бердичівського районного
територіального центру комплектування та соціальної підтримки Житомирської області
17.09.2022 м. Бердичів № 304

Про призов громадян України на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань у жовтні-грудні 2022 року

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 29.12.2021 року №687/2022 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2022 році», Директиви начальника Генерального Штабу – Головнокомандувача Збройних сил України Д-1 від 05.01.2022 року «Про організацію і проведення призову громадян України на строкову військову службу і звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби у 2022 році», проводиться призов громадян на строкову військову службу. З метою бездоганного виконання, наказую:

1. Явці на призовні дільниці Бердичівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підлягають громадяни в першу чергу, які набули право на звільнення від призову на строкову військову службу відповідно ст. 18 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», громадяни 2004 року народження, яким до 31 грудня виповнюється 18 років, та громадяни 1995-2003 років, у яких закінчилася відстрочка від призову, або які не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

2. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовні дільниці за адресами: вул. Л.Карастоянової, 49, м. Бердичів, Житомирська область, вул. Шкільна буд. 10, м. Андрушівка, Бердичівський район, Житомирська область, вул. О.Бурди, 22, смт. Ружин, Бердичівський район, Житомирська область у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до Бердичівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та відділів по місцю перебування на військовому обліку в період з 21 лютого 2022 року по 30 червня 2022 року, маючи при собі документи, які посвідчують особу.

3. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території м. Бердичева та Бердичівського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитись у районні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки для проходження медичного огляду та призовної комісії.

4. На підставі ст. 38 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, кооперативів та навчально-виховних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

5. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повістками до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

6. Наказ довести до всього особового складу районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки в частині, що стосується.

Начальник Бердичівського районного територіального центру
комплектування та соціальної підтримки Житомирської області
підполковник Віктор НАГОРНЮК