Додому НОВИНИ Влада і громада Намагайся так рости, щоб добро у світ нести

Намагайся так рости, щоб добро у світ нести

499
ПОДІЛИТИСЬ

Вже протягом двох тижнів у 4 школах Семенівської об’єднаної територіальної громади функціонують пришкільні табори, де оздоровлюються 140 дітей. 9 червня заступник сільського голови Людмила Колесник разом із працівниками відділу освіти, молоді та спорту відвідали  табори при Іванковецькій та Семенівській школах. Самі їх назви “Сонцеграй” та “Сонях” вже говорять про те, що літо на повну силу вступило в свої права, а це – пора відпочинку та розваг.

Організатори підготували дітям розважальну та розвиваючу програму: конкурси, ігри, турніри. Турпохід, конкурс малюнка на асфальті, свято бантика, караоке. Приємне поєднується з корисним – щодня заняття англійською мовою.

У день візиту в пришкільному таборі Іванковецької ЗОШ проходив конкурс “Міс табору”, в якому взяли участь 13 красунь. Через різні випробування пройшли дівчатка: демонстрували граційну ходу з книгою на голові, виготовляли листівку для “принца”, показували своє вміння господарювати, робити гарну зачіску та макіяж. В результаті звання “Міс табору” виборола Туманевич Олександра, приз глядацьких симпатій завоювала Кучер Дар’я.

У пришкільному таборі Семенівської ЗОШ на момент відвідин школярі  грали в рухливі ігри. Під час бесіди  діти розповіли, що в таборі їм дуже подобається, адже тут і пікніки біля річки, і стрибки на батуті, і екскурсії, і двічі на день смачно годують.  Особливо їм подобаються щоденні біблійні уроки, які проводить Гніліцька Г.А. Діти вивчають правила чесності і доброти, вчаться просити вибачення, говорити гарні слова та робити добрі справи. Учні розповіли нам притчу про одного чоловіка, якому сусід зробив зло. Коли він спитав у мудреця, що зробити сусіду у відповідь, мудрець порадив йому відповісти добром. Знову сусід зробив поганий вчинок, знову мудрець порадив зробити йому у відповідь добро. І ще раз, і знову. Коли чоловік вкотре прийшов до мудреця і сказав йому, що він втомився робити добро, мудрець відповів: “Якщо твій сусід не втомився робити зло, то чому ти втомився робити добро?”.

Тож побажаємо нашим дітям рости в любові та мирі, нести у світ добро!

А з 19 червня розпочне роботу пришкільний табір на базі Хажинської загальноосвітньої школи для 70 учнів, куди планується підвіз дітей із Терехового.

Відділом освіти, молоді та спорту закуплено холодильники,  електроплити, м’ясорубки та інше обладнання, необхідне для технології приготування страв і дотримання санітарного режиму.

16 дітей громади  6 червня за безкоштовними путівками  заїхали для оздоровлення у дитячий заклад “Березовий гай”.

Прес-служба Семенівської громади.