Додому НОВИНИ Влада і громада Напередодні дня святого Миколая поліцейські привітали дітей

Напередодні дня святого Миколая поліцейські привітали дітей

745
ПОДІЛИТИСЬ

PM583image005Своїх маленьких підшефних, вихованців спеціалізованих навчальних закладів району, поліцейські Бердичівщини огорнули родинним теплом і подарували їм солодощі та розважальні програми.

У Бердичеві працівники поліції постійно підтримують зв’язок з вихованцями місцевої спеціалізованої школи-інтернату та не забувають вітати їх зі святами. День Святого Миколая також не став винятком. З нагоди цього свята правоохоронці приїхали до вихованців із солодощами та улюбленцями усіх дітлахів – клоунами.

У цей святковий день у залі булла особлива атмосфера. Діти залюбки танцювали, співали, грали в ігри зі своїми улюбленцями за що отримували солодкі подарунки.

PM286image002Теплими словами привітав дітей начальник відділу кадрового забезпечення Бердичівського відділу поліції Олександр Оленюк.

У свою чергу, директор школи-інтернату Жанна Громіцька від імені усього педагогічного коллективу та вихованців висловила щиру подяку правоохоронцям за увагу до проблем дітей і піклування про них представників поліції.

Бердичівський відділ поліції
ГУНП в Житомирській області.

PM583image001