Додому ІНФОРМАЦІЯ Наприкінці серпня ОДПІ організовує “гарячі лінії”

Наприкінці серпня ОДПІ організовує “гарячі лінії”

345
ПОДІЛИТИСЬ

До уваги платників податків!

Сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія” у серпні 2017 року

30 серпня 2017 року з 12.00 до 13.00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія” з завідувачем сектору податків і зборів з фізичних осіб Бердичівської ОДПІ Давидчук Тамілою Іванівною на тему “Ставки, пільги та термін сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Порядок нарахування та строки сплати єдиного податку платниками першої – третьої груп “.

Телефонувати: 2-15-42.

30 серпня 2017 року з 11.00 до 12.00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія” з начальником відділу камеральної податкової звітності та контролю за відшкодування ПДВ території обслуговування Бердичівської ОДПІ управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Житомирській області Книш Наталією Миколаївною на тему: “Принципи функціонування та переваги запровадження системи електронного управління ризиками при адмініструванні ПДВ (СМ КОР)”.

Телефонувати: 2-44-61.

31 серпня 2017 року з 14.00 до 15.00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія” з завідувачем сектору погашення боргу та роботи з безхазяйним майном території обслуговування Бердичівської ОДПІ Головного управління ДФС у Житомирській області Хитричем Ігорем Івановичем на тему: “Погашення податкового боргу платників податків. Виникнення права податкової застави”.

Телефонувати: 2-11-66.

31 серпня 2017 року з 11.00 до 12.00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія” з начальником відділу камеральної податкової звітності та контролю за відшкодування ПДВ території обслуговування Бердичівської ОДПІ управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Житомирській області Книш Наталією Миколаївною на тему: “Принципи функціонування та переваги запровадження системи електронного управління ризиками при адмініструванні ПДВ (СМ КОР)”.

Телефонувати: 2-44-61.

Бердичівська ОДПІ