Додому НОВИНИ Влада і громада Нарада в райдержадміністрації

Нарада в райдержадміністрації

112
ПОДІЛИТИСЬ

У вівторок, 20 липня, перший заступник Житомирської обласної державної адміністрації Наталія Остапченко та заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Віктор Градівський провели онлайн-нараду з головами районних адміністрацій, сільськими селищними та міськими головами, під час якої було розглянуто питання стану проведення вакцинальної кампанії від коронавірусу COVID-19 та питання щодо облаштування парків у кожній територіальній громаді.

Участь у нараді взяли представники територіальних об’єднаних громад Бердичівського району разом з головою Бердичівської районної державної адміністрації Людмилою Димидюк. До відома присутніх доведена інформація щодо наявності достатньої кількості вакцини для забезпечення щеплення усіх дорослих жителів Житомирської області. Завдяки чому сьогодні всі охочі можуть отримати щеплення у спеціально створених Центрах вакцинації населення чотирма вакцинами на вибір: AstraZeneca, Pfizer, CoronaVac та Moderna.

Заступник директора департаменту – начальник управління реформ і розвитку медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації Віктор Лучків звернув увагу, що у світі з’явився новий вид коронавірусу «Дельта», сплеск захворюваності якого в Україні очікується вже через місяць. І єдиний спосіб убезпечити життя та здоров’я громадян – провести до цього часу вакцинацію якомога більшої кількості населення.

Також він наголосив, що з понеділка розпочався п’ятий етап вакцинувальної кампанії, і щеплення проводиться без жодних обмежень для усіх бажаючих, віком від 18 років. Головам територіальних громад доведено до відома про необхідність забезпечення безперебійної роботи Центрів щеплень сім днів на тиждень та налагодження ефективної роботи мобільних бригад, які проводять вакцинацію населення. Та дано доручення контролювати підвіз вакцини до Центрів щеплень та її зберігання з дотриманням необхідного температурного режиму.

Заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Віктор Градівський нагадав про соціальний проєкту «Активні парки – локації здорової України», який реалізується за підтримки Президента України та додаткову можливість об’єднаних громад отримати кошти з державного бюджету на створення та реконструкцію парків і скверів на території громад. За його словами, з 66 громад які знаходяться на терарії Житомирської області, позитивну відповідь надали лише 18, негативну – 13, а 35 громад взагалі проігнорували це питання. Віктор Градівський закликав керівників ОТГ активніше зайнятися даним питанням поки йде процес формування державного бюджету у який закладаються кошти на наступний рік. Щодо будівництва активних парків, то розпочалася друга фаза даного проєкту, в якому беруть участь 48 громад. Заступник голови Житомирської ОДА зауважив, що відкриття цих об’єктів має бути завершене до 24 серпня.

Підсумовуючи результати онлайн-наради, голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк закликала представників територіальних громад спільно працювати задля досягнення спільного результату. Вона нагадала, що субвенція на інфраструктурний розвиток щороку зменшується, тож кожна громада має бути зацікавлена в тому, щоб отримати підтримку з державного бюджету.

Пресслужба Бердичівської райдержадміністрації.