Додому НОВИНИ Влада і громада Нарада сільських та селищного голів

Нарада сільських та селищного голів

554
ПОДІЛИТИСЬ

Відповідно до постанови ЦВК від 12 жовтня 2018 року у Гришковецькій селищній, Райгородоцькій, Швайківській сільських об’єднаних громадах 23 грудня відбудуться вибори.

Саме тому, з метою надання методичної допомоги представникам сільських рад, які увійшли до вищеперерахованих об’єднаних територіальних громад, 23 листопад 2018 року проведено нараду.

Голова районної ради Софія Томашевська та голова райдержадміністрації Петро Яригін зосередили увагу сільських та селищного голів та бухгалтерів місцевих рад, які були присутні на зібранні, на виборчому процесі, який розпочався  3 листопада та календарному плані з підготовки та проведення виборів.

Радник з юридичних питань Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування Олександр Круківський виступив перед посадовцями новостворених ОТГ про організацію роботи громади після завершення виборів та проінформував про правові, організаційні та методичні аспекти підготовки і проведення перших сесій ОТГ

Працівникам сільських рад детально роз’яснили питання про організацію системи управління, формування штатної чисельності, вирішення кадрових питань, а також планування соціально-економічного розвитку новоутворених громад.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Тетяна Войцахівська проінформувала про особливості формування бюджету на 2019 рік та входження об’єднаних громад у бюджетну мережу.

Досвідом роботи, успіхами і проблемами з представниками новоутворених ОТГ поділилася їхня колега, Семенівський сільський голова Наталія Семенюк, адже Семенівська громада вже функціонує з січня 2017 року і має певні позитивні надбання.

Крім того учасники заходу обговорили ряд інших актуальних для громад питань необхідних в період становлення.

Виконавчий апарат районної ради.