Додому НОВИНИ Влада і громада Нарада сільських та селищного голів

Нарада сільських та селищного голів

448
ПОДІЛИТИСЬ

8 лютого відбулася нарада сільських та селищного голів, на якій розглянуто ряд важливих для життєдіяльності району питань. Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році ознайомила перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Наумчук. У своєму виступі заступник проінформувала про оздоровлення дітей Бердичівського району у 2016 році. У минулому році в таборі “Березовий гай” діяло п’ять змін, дві з яких відпочинкові, а три – оздоровчі. Відпочили та оздоровитись 561 дитина із різних куточків Житомирської області, в тому числі 164 – з Бердичівського району. Під час оздоровчого сезону 2016 року на ряду з іншими дітьми оздоровились діти пільгових категорій. Зокрема: сироти, позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО, категорія обдарованих дітей і дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей. Для відпочинку дітей Бердичівського району було залучено кошти сільських бюджетів, благодійну допомогу приватних підприємців району. Також остання 5-а зміна проводиться за кошти обласного бюджету. Заступник ознайомила з перспективним планом оздоровлення дітей району у таборі “Березовий гай” на 2017 рік. Рекомендувала сільським та селищному головам активно підключитися до оздоровчого періоду та виділити кошти на відпочинок та оздоровлення дітей.

Директор табору Валентина Шевчук ознайомила присутніх з діяльністю табору, яка спрямована на щорічне удосконалення відпочину. Крім того, ознайомила присутніх з графіком оздоровчих змін у 2017 році.

Присутні висловили надію, що показники по оздоровленню та якість наданих послуг з кожним роком будуть зростати.

Заступник голови районної ради Олена Рудик та начальник відділу з питань правового забезпечення діяльності ради, комунальної власності та регулювання земельних відносин виконавчого апарату районної ради Сергій Воронович ознайомили сільських голів з питанням про електронне декларування. Проінформували, що відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” особи, уповноважені на виконання функцій держави, або місцевого самоврядування, зобов’язані до 1 квітня 2017 року подати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) декларацію за 2016 рік. Проінформували, що на сайті НАЗК є роз’яснення щодо заповнення декларацій, яке продемонстрували учасникам наради на електронних носіях. Рекомендували сільським голам ознайомити з даною інформацією депутатів місцевих рад.

Про реформування галузі охорона здоров’я та створення госпітальних округів ознайомив присутніх головний лікар Центральної районної лікарні Андрій Мирончук. Повідомив, що у листопаді 2016 року постановою Кабінету Міністрів України оголошено про створення госпітальних округів. Бердичів виступить центром одного із чотирьох госпітальних округів. Госпітальний округ – це система медичних установ та закладів серед яких у обов’язковому порядку має бути присутня лікарня інтенсивного лікування 1-го або 2-го рівня, яка буде обслуговувати певну територію і надаватиме населенню цілодобову інтенсивну медичну допомогу із застосуванням високих технологій як планово, так і в екстрених випадках.

Начальник відділу будівництва та архітектури райдержадміністрації, головний архітектор району Наталія Смірнова проінформувала про забезпечення містобудівною документацією та погодження документів із землеустрою. Вказала на необхідність оновлення містобудівної документації, так як переважна більшість генеральних планів населених пунктів розроблена більше 40 років тому. Наголосила, що відсутність сучасної містобудівної документації гальмує сталий розвиток населених пунктів та територій, призводить до хаотичної забудови населених пунктів, неефективного використання територій.

Представники Бердичівської ОДПІ ознайомили присутніх зі змінами у податковому законодавстві.