Додому НОВИНИ Влада і громада Нарада у стінах казначейської служби

Нарада у стінах казначейської служби

633
ПОДІЛИТИСЬ

Цього вівторка у приміщенні Бердичівського управління Державної казначейської служби України відбулась нарада з розпорядниками бюджетних коштів, присвячена підсумкам 2018-го бюджетного року та завданням, які стоять перед розпорядниками у 2019 році.

Бюджетні кошти та їх використання численними розпорядниками Бердичева та району завжди перебували на контролі не лише самих органів влади, але й численних громадських організацій. Отож, нарада за головуванням начальника Головного управління Державної казначейської служби України в Житомирській області Петра Чорного була насиченою. У першу чергу присутні підсумували використання державних коштів у минулому році, адже всі добре пам’ятають, з якими труднощами довелось зіткнутись бюджетникам, латаючи діри як у прямому, так і в переносному сенсі (чого вартий був лише градобій, наслідки якого усували впродовж усього минулого року).

Пріоритети, які держава ставить перед розпорядниками вже у поточному році, теж заслуговували на окреме висвітлення. Особливо це стосується району, адже нові територіальні громади лише проходять етап свого становлення, і допомога казначеїв їм конче необхідна.

Але завершальним підсумком наради стала подія, яка для багатьох стала неочікуваною – свою посаду у зв’язку з виходом на заслужений відпочинок залишає багаторічний очільник Бердичівського управління Тетяна Шевчук.

Більше двох десятиліть очолювала Тетяна Сергіївна Бердичівське управління. Саме з її ім’ям тісно пов’язана історія організації казначейської служби у нашому місті. Її організаційний талант, вміння мобілізувати колектив на виконання поставлених завдань міцно закріпили наших казначеїв у когорті кращих на Житомирщині. Саме на це у своїй промові вказав начальник Головного управління Петро Чорний, вручаючи Тетяні Шевчук Подяку за багаторічну працю на ниві обслуговування державних коштів.

Не менш приємними на адресу очільника Бердичівського управління були й слова міського голови Василя Мазура. Враховуючи багаторічну працю Тетяни Шевчук в органі виконавчої влади України, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, значний особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування, міський голова вручив Тетяні Сергіївні відзнаку міста Бердичева – Почесний знак “За заслуги перед містом”. До вітань долучились голова райдержадміністрації Петро Яригін, голова районної ради Софія Томашевська, численні керівники бюджетних установ міста та району.

Анатолій Горобчук.