Додому НОВИНИ Влада і громада Наркоманія – дорога в безодню!

Наркоманія – дорога в безодню!

561
ПОДІЛИТИСЬ

У 1987 році Генеральна Асамблея ООН ухвалила щорічно відзначати 26 червня як Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх незаконним обігом на знак вираження своєї рішучості посилювати діяльність та співробітництво створення міжнародного суспільства, вільного від зловживання наркотиками.

Так, 21 червня співробітниками Бердичівського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції, спільно з представниками Бердичівського наркологічного диспансеру – лікаря Добринець Віктора Анатолійовича та фахівця із соціальної роботи БМЦСССДМ Бевзо Вікторії Володимирівни було організовано та проведено просвітницько-тематичний захід – “Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх незаконним обігом”. Психолог Бердичівського МРВ КВІ Михальченкова І.В. окреслила історію виникнення Міжнародного дня боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу та вплив наркотичних речовин на психіку людини. Фахівцем із соціальної роботи Бердичівського МРВ КВІ Яремчуком В.А. було доведено до присутніх питання про кримінологічну характеристику злочинів, які включають Кримінальний кодекс України. Лікар Добринець В.А. виступив з питанням про фізіологічний вплив наркотиків та психотропних речовин на організм людини. Засуджені без позбавлення волі, що перебувають на обліку ВКВІ зацікавлено слухали та задавали багато питань лікарю.

2

Фахівцем із соціальної роботи БМЦСССДМ Бевзо В.В. була акцентована увага на соціальних послугах центру, а саме: на наданні консультацій та наданні безоплатної правової допомоги.

По закінченню зустрічі усім присутнім були вручені листівки з корисною інформацією та ще раз наголошено, що наркоманія породжує низку проблем, з якими самотужки вже не впоратись. Вона руйнує людське здоров’я, родинне щастя, а згодом власне життя.

Тож пам’ятайте, що лише тверда відмова на пропозицію спробувати щось новеньке, може врятувати вас від падіння у безодню. Адже нема порятунку тому, хто зробив крок у прірву.

Адже здоров’я – це скарб, і кожен вчинок щодо бездумного втручання в нього накладає свій відбиток на подальшому житті.

І.В. Михальченкова, психолог
Бердичівського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої
інспекції управління Державної пенітенціарної
служби України в Житомирській області