Додому НОВИНИ Культура “Народна пісня у серці луна”

“Народна пісня у серці луна”

697
ПОДІЛИТИСЬ

15 листопада 2018 року у Житомирі на базі КЗПО “Обласний Центр ДЮТ” відбувся 9-й обласний фестиваль-конкурс вокального мистецтва “Кришталеві нотки”, який кожного року об’єднує найкращих співаків Житомирської області.

У цей раз фестиваль-конкурс проходив у номінаціях “Солісти”, “Фольклорні ансамблі” та у 2-х вікових категоріях: 11-14 років та 15-18 років. У конкурсі взяли участь більше сорока солістів та ансамблів фольклорного співу.

У котрий раз Бердичів представляли солістка Леся Ватаг та Зразковий ансамбль фольклорного співу “Вінець” Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова (керівник Лариса Куліченко).

Фестиваль-конкурс “Кришталеві нотки” у напрямі “Народний спів” направлений на те, щоб учасники продемонстрували свій рівень виконавської майстерності під час виконання українських народних пісень, образність виконання, складність репертуару та співвідношення костюмів до пісенного матеріалу та, звісно, ж, представленого регіону.

Із кожним роком кількість учасників зростає, а спів у народній манері набуває своєї могутності та величі. Дівчата Зразкового ансамблю фольклорного співу “Вінець” почули від інших учасників конкурсу багато приємних слів щодо їх співу, але, найбільшою радістю була висока оцінка членів журі їх виконавської майстерності. Про це свідчать результати: Зразковий ансамбль фольклорного співу “Вінець” отримав почесне 1-ше місце у 2-х вікових категоріях, а солістка ансамблю Леся Ватаг виборола абсолютну перемогу у 2-й віковій категорій. Учасниці ансамблю щиро вдячні Ларисі Степанівні за гарну підготовку до конкурсу та підтримку.

Тож, вітаємо Лесю Ватаг та Зразковий ансамбль фольклорного співу “Вінець” Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова з почесними перемогами та бажаємо наснаги на подальші творчі злети!

Діна Музиченко,
методист ЦПО ім. О. Разумкова.