Додому НОВИНИ Влада і громада Народний депутат з теплотою привітав жінок

Народний депутат з теплотою привітав жінок

533
ПОДІЛИТИСЬ

Свято краси та весни відбулось в актовому залі районної ради. Мужні чоловіки мали чудову нагоду привітати найпрекрасніших жінок зі святом 8-го березня. Влаштований сильною частиною людства концерт, звеселяв гумористичними сценками, заворожував танцювальними номерами та мелодійними піснями. Доповнив концерт районний військовий оркестр класичними та сучасними музичними творами у своєму виконанні.

Привітати особисто жінок, і як виявилось не тільки їх, завітав народний депутат Олександр Ревега. Саме в цей день прибув довгоочікуваний подарунок для учасників військового оркестру – підсилювач. Але можна вважати, що це подарунок для усіх, адже оркестр дарує та присвячує пісні саме жінкам.

На цьому подарунки від народного депутата не закінчились. Вже традиційно, в межах нашого округу між районами та містом Олександр Ревега влаштовує конкурс дитячих малюнків і найкращі з них відзначає особливими подарунками. В конкурсі “Листівка до дня 8-го березня” взяло участь майже 500 дітей. Переможці отримали в подарунок мобільні телефони, а учасники – солодощі та набори художника для малювання, як заохочувальні призи. З найкращими дитячими малюнками виготовили вітальні листівки, якими вітали гостей на концерті та усіх жінок Бердичівщини.

SL740522_1Олександр Ревега щиро зрадів тому, що більше було переможниць – дівчаток, бо в цей день вони мають отримувати вітання: “Вітаю вас, найкращі наші жінки! Дякую Вам, дорогі за наших талановитих діточок, вклоняюсь перед усіма матерями і дякую Вам за усе. Дитячий малюнок – найдорожчий подарунок, який тільки може бути. Ним передано дитяче тепло і все те світле, що є в наших дітей. Нехай ці листівочки зігрівають ваше серце і підіймають настрій. Вітаю зі святом Вас! Ми Вас любимо, пам’ятайте про це!”.

Також народний депутат відвідав концерт в міському Палаці культури, де вручив подарунки юним бердичевлянам переможцям та учасникам конкурсу дитячого малюнку та привітав жінок зі святом весни: “Бажаю, щоб Ви завжди були щасливі, кохані, чарівні та прекрасні! А поряд з Вами був мужній чоловік, такий наприклад, як я. Нехай у Вашому житті кожен день буде наповнений радістю та піднесеним настроєм! Любові та кохання!”.

У сонячний день 8-го березня відбувся концерт в парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка, генеральним спонсором якого був Олександр Ревега. І вже традиційно, в особливе свято для жінок був безкоштовним проїзд у маршрутках та автобусах по місту та районах.

Інна Солодка