Додому НОВИНИ Влада і громада Народний депутат Олександр Ревега влаштував екскурсію до Верховної Ради України

Народний депутат Олександр Ревега влаштував екскурсію до Верховної Ради України

760
ПОДІЛИТИСЬ

16 травня відбулась екскурсія за підтримки народного депутата до Верховної ради України. Екскурсію організували для громади села Осиково на чолі з головою. Побачити Київ та головний орган державної влади – Верховну раду України вдалося 27-ми особам.

По приїзду до Києва на гостей чекав екскурсовод та особистий помічник народного депутата. Люди прогулялись головними вулицями міста та почули історію столиці. Відвідали майдан Грушевського, Хрещатик, Софіївський собор, Річковий вокзал та Маріїнський парк. Гості столиці покатались на фунікулері та сфотографувались біля пам’ятників.

Після екскурсії був обід в столовій Верховної ради. І так, як це пленарний тиждень, на 1600 на засідання парламенту України гості потрапили до Верховної ради. В холі ВР мешканців села Осиково особисто зустрічав народний депутат Олександр Ревега та екскурсовод.

Надзвичайно цікавою була екскурсія Верховною радою України. Гостям вдалось побувати в залі для преси і побачити та почути обговорення важливих питань народними депутатами України. Після голосування до гостей вийшов народний депутат Олександр Ревега: “Дякую, що приїхали і побачили, де я працюю для Вас. Вірю, що у нашої країни є світле майбутнє, ми мусимо все для цього робити. Бажаю Вам міцного здоров’я, сил, достатку, добра та успіхів. Мирного неба нам усім!”.

На завершення задоволені гості подякували за теплий прийом та цікаву екскурсію і запросили народного депутата в гості до себе в рідне село Осиково.

Інна Солодка