Додому НОВИНИ Влада і громада Олександр Ревега: “Зі святом вас, мудрі і толерантні мешканці славного...

Олександр Ревега: “Зі святом вас, мудрі і толерантні мешканці славного міста Бердичів!”

558
ПОДІЛИТИСЬ

Олександр Ревега, навіть коли був звичайним підприємцем, а потім і депутатом обласної ради, то завжди допомагав місту у вирішенні повсякденних проблем. Згадаємо ремонт та асфальтування міського кладовища, вулиць, активну участь в реконструкції центрального стадіону, виділення пайків для ветеранів та багато іншого. А коли був обраний народним депутатом України, то за його сприяння місто і район отримали мільйони гривень державної допомоги на розвиток соціальної сфери Бердичівщини.

І тому цілком логічним є те, що ТОВ “Ревега” і на нинішньому Дні Бердичева стало генеральним спонсором свята. Це, зокрема, Міжнародний турнір зі стрибків у висоту в рамках “XIV Меморіалу Віталія Лонського”, де народний депутат нагородив переможців змагання грошовими преміями і побажав їм подальших успіхів у спорті.
Приємним подарунком для молоді міста також стало сприяння О.Ревеги у виступі у Бердичеві учасника Євробачення-2017 рок-гурту “О.Torvald”.

Вітаючи бердичівлян та гостей міста на урочистостях з нагоди Дня Бердичева, Дня молоді, ХVІІІ Днів польської культури, Олександр Ревега, зокрема, зазначив, що: “Бердичів завжди прагне жити у мирі, про що свідчить дружба і відкритість до людей різного віросповідання, різних національностей. Адже бердичівляни – це мудрі й толерантні люди, які заслуговують жити у гарному, комфортному, європейському місті. І так воно буде”.

Інна Солодка.