Додому НОВИНИ Влада і громада Народний депутат організував зустріч

Народний депутат організував зустріч

139
ПОДІЛИТИСЬ

Нещодавно у приміщенні Бердичівської міської ради відбулась зустріч керівників місцевих громад із заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарасом Висоцьким.

Організував цю зустріч народний депутат України Богдан Кицак, а її головною темою стали перспективи розвитку аграрного сектору в громадах Бердичівщини.

За круглим столом голови громад Сергій Орлюк, Ірена Лісова, Максим Самчик, Наталія Семенюк, Габріел Мкртчян, а також представники районної влади Олександр Балянов та Людмила Димидюк обговорили нагальні питання, спрямовані на розвиток місцевого бізнесу. Зокрема, це і комплекс держпрограм із підтримки АПК, і розвиток ринків збуту для місцевої агропродукції, і налагодження кооперації між підприємствами.

Не оминули на зустрічі і нагальні питання, вирішення яких назріло давно. Це перш за все діяльність Держгеокадастру та передача державних земель громадам. Хоча останнім часом сотні гектарів і відійшли до місцевих громад, але ця робота не завершена та потребує пришвидшення, особливо з огляду на відкриття ринку землі, запланованого на середину цього літа. Також від діяльності Держгеокадастру в певній мірі залежить вирішення проблеми самозайняття землі, а також приналежність лісосмуг та водних об’єктів.

Ці та інші питання не лише обговорили з заступником міністра, але й окреслили можливі напрямки їх вирішення. Адже нині люди очікують від влади не лише швидких, але й аргументованих рішень, які йтимуть лише на користь громад.

Анатолій ГОРОБЧУК.