Додому НОВИНИ Влада і громада Народний депутат привітав випускників “Дзвіночка”

Народний депутат привітав випускників “Дзвіночка”

509
ПОДІЛИТИСЬ

Починають нову стежку у житті юні випускники дошкільного навчального закладу “Дзвіночок” в селі Осиково. Привітати випускників садочка приїхав народний депутат України Олександр Ревега: “Вітаю зі святом батьків, бабусь та дідусів і звісно, вас діточки! Випускники набрались знань і йдуть в доросле життя. Дякую вихователям за те, що ви пророщуєте в дітках найголовніше – любов і добро по відношенню до один одного та інших. Вдячний всім жителям села за активну позицію. Бажаю всім щастя, здоров’я, миру, ласки і нехай береже нас Господь!”.

В подарунок для Осиковського садочка народний депутат спрямовує більше 150 тис. грн. на сучасний ремонт санвузлів. До речі, в минулому році Олександр Ревега виділив 50 тис. грн. на дитячий майданчик.

Цьогоріч з “Дзвіночка” випускалось дев’ять дітей. Вони талановито розповідали вірші, танцювали та співали. Завідувач садочка Світлана Мосійчук привітавши з цим радісним святом батьків та дітей, попросила вихованців не спішити ставати дорослими, адже це найкраща пора, яка не повернеться ніколи.

На завершення голова села Сергій Маркусевич побажав доброї та прихильної долі дітям і вручив в подарунок портфелі з грамотами та квітами. А депутат районної ради закріплена за Осиковим Софія Томашевська привітала дітей солодкими подарунками.
Юні випускники випустили повітряні кульки в небо, загадавши заповітне бажання, і поспішили на розваги з фіксиками.

Інна Солодка.