Додому НОВИНИ Влада і громада Народний депутат України Богдан Кицак звітує: 20 млн. грн. на здійснення...

Народний депутат України Богдан Кицак звітує: 20 млн. грн. на здійснення ремонтних робіт отримав Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова

255
ПОДІЛИТИСЬ

Не словом, а конкретними справами: спрямувати ще 10 млн. грн. на ремонтно-реставраційні роботи Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова вдалося народному депутату України Богдану Кицаку. Заручившись підтримкою колег по фракції, Богдан Кицак домігся виділення з державного бюджету 20 мільйонів гривень на здійснення ремонтних робіт в ЦПО. Загальний кошторис складає 27 млн. грн.

Педагогічний колектив Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова на чолі з директором Оленою Боровською навчає, розвиває та виховує майбутнє України. Щодня 72 працівники закладу гостинно відчиняють двері для більше двох тисяч юних бердичівлян. Центр позашкілля – це 45 різноманітних гуртків, особливе освітнє середовище, де вирують творчий пошук, невичерпна фантазія та прагнення до перемог. Кілька поколінь бердичівлян мають свої спогади про роки навчання в закладі, успіхи, досягнення і перемоги. Діти гордо іменують себе разумковцями та пишаються тим, що навчаються чи навчались у стінах ЦПО. Заклад може пишатися потужною методичною базою, досвідченим та висококваліфікованим педагогічним колективом, інноваційною роботою.

– Зважаючи на усі досягнення Центру позашкілля, умови для навчання теж мають відповідати сучасним стандартам. Востаннє капітальний ремонт в закладі здійснювався у 1985 році. Настав час для змін. Зробив усе можливе для того, щоб забезпечити фінансування для проведення ремонтних робіт. Виділено вже 20 мільйонів, при загальній вартості робіт у 27 млн. грн. Дякую колезі Василю Мокану за продуктивну співпрацю та незмінну позицію у підтримці Бердичева, – зауважує Богдан Кицак.

Проєкт на виконання ремонтно-реставраційних робіт Центру позашкільної освіти розробила міська рада. Тож і міська рада відповідно оголошувала тендер на здійснення робіт. Нині триває тендерна процедура щодо визначення їх виконавця. Як тільки переможця буде обрано, роботи розпочнуться. Тим паче, затримок з коштами не буде. Гроші є, лишилося не мало не багато – їх ефективно освоїти і здійснити мрії декількох тисяч бердичівлян про створення сучасного, комфортного та інноваційного простору для навчання, виховання і розвитку дітей.

Народний депутат обіцяє залучити з державного бюджету ще сім мільйонів гривень, аби завершити процес реконструкції закладу своєчасно та в повному обсязі.

– Абсолютно весь процес ремонтно-реставраційних робіт триматиму на особистому контролі, щоб роботи були зроблені вчасно та якісно, – наголошує Богдан Кицак.

Пресслужба народного депутата України Богдана КИЦАКА.