Додому НОВИНИ Влада і громада Народний депутат щиро привітав медичних сестер району

Народний депутат щиро привітав медичних сестер району

567
ПОДІЛИТИСЬ

Міжнародний День медсестринства існує вже 100 років. Адже патронажні сестри, сестри Червоного Хреста, медичні сестри є дуже важливою складовою частиною сфери охорони здоров’я.

Привітати з професійним святом медичних сестер районної лікарні, ЦПМСД та стоматологічного відділення завітав народний депутат Олександр Ревега: “Дорогі медсестри, від щирого серця вітаю Вас зі святом! Ваша галузь надзвичайно важлива. Ви люди особливі, бо лікуючи мешканців району Ви повсякденно зустрічаєтесь не тільки з проблемами в здоров’ї селян, а й їх життєвими труднощами. Бажаю Вам гарного настрою,  міцного здоров’я, щоб його вистачало і для роботи, і для родини. Я вас поважаю, люблю, ціную і горджуся Вами. Мирного неба нам усім!”. В подарунок від народного депутата медичні сестри отримали шампанське, цукерки та екскурсію до Почаєва.

Професія медичної сестри вже давно стала жіночою. Воно й не дивно. Істинно лише жінка може поєднати в собі любов, мудрість, жертовність, витримку, терпіння та готовність бути завжди поряд.

Учасників свята привітали і вручили грамоти, подяки, грошові премії та квіти голова райдержадміністрації Едуард Томашевський, голова районної ради Максим Самчик, головний лікар центральної районної лікарні Андрій Мирончук, головний лікар ЦПМСД Наталія Ровкова, головний лікар стоматполіклініки Зінаїда Яценко.

А гарні пісні та музичні композиції артистів районного Центру культури і дозвілля й талановитих діток дитячого танцювального ансамблю “Перлинки” підняли настрій та порадували іменинників свята.

На завершення аматори сцени заспівали Гімн медицини в знак глибокої поваги та шани до професії медичної сестри.

Інна Солодка.


Медичні працівники Бердичівського району щиро дякують за чуйність і взаєморозуміння народному депутату України Олександру Васильовичу Ревезі у виділенні автотранспорту до м.Почаїв, з нагоди міжнародного дня медичної сестри.

Бажаємо Вам усіх земних благ, оптимізму, здоров’я, миру і людського тепла!