Додому НОВИНИ Влада і громада Народний Рух України – мирна об’єднавча сила

Народний Рух України – мирна об’єднавча сила

787
ПОДІЛИТИСЬ

До редакції надійшов лист: «Нещодавно в «ЗБ» було надруковане звернення політичної партії «Народний Рух України» про приєднання всіх небайдужих людей до боротьби за мир і добробут в Україні. Ми, нині люди, яким вже більше за сорок років, мало що знаємо про цей рух».

На лист відповідає координатор Бердичівського осередку політичної партії «Народний Рух України» Станіслав Лужанський:

– Так, дійсно, у 1990 році, коли під проводом Народного Руху України та її очільника В’ячеслава Чорновола була прийнята доленосна для нашої держави декларація про суверенітет України, вам тоді було лише по 10-15 років. Тому хочу нагадати, що тоді Народний Рух України, в порівнянні з усіма політичними силами, колишніми і нинішніми, напевно, був найчистішою, мирною об’єднавчою силою в Україні. Він зумів згуртувати всі прошарки нашого суспільства. Згадаймо сотні тисяч учасників символічного ланцюга злуки «Українська хвиля» від Києва до Львова, як символу єдності східних і за-хідних земель України на знак вшанування проголошення Акта Злуки. Згадаймо, як тогочасні по-літики в тривалій, гарячій дискусії зуміли знайти компроміс з комуністами, фракція яких була найбільшою в парламенті, і спільно прийняли Акт про Незалежність України. А прийняття нової Конституції України? Тоді також вдалось об’єднати всі здорові сили і прийняти її. Без бійок, образ, приниження, погроз.

На жаль, пізніше ті, кому такий розвиток подій не сподобався, зуміли розколоти Народний Рух України, а згодом і розвалити цю політичну силу. І настала епоха політичного олігархату… До чого вона привела, ми всі бачимо.

Тому нині ми закликаємо всіх, хто прагне розвивати нашу державу та добробут кожної української сім’ї, приєднатись до нас.

Наша адреса: м.Бердичів, вул. Європейська, 56, к. 205.
Телефон для контактів: 096 741-24-12.