Додому ІНФОРМАЦІЯ Настає термін сплати податку для громадян, які подали декларацію за 2014 рік.

Настає термін сплати податку для громадян, які подали декларацію за 2014 рік.

427
ПОДІЛИТИСЬ

Громадяни, які подали декларацію про майновий стан і доходи за 2014 рік (далі – податкова декларація), зобов’язані самостійно до 1 серпня 2015 року сплатити суму податку на доходи фізичних осіб, зазначену у поданій ними податковій декларації.

Бердичівська об’єднана податкова інспекція нагадує, що 31 липня 2015 року – останній день сплати податку на доходи фізичних осіб, з отриманих доходів у вигляді дарування, спадщини, продажу рухомого та нерухомого майна, іноземних доходів, та інших,  визначених в поданих    річних деклараціях про майновий стан і доходи за 2014 pік.

Звертаємо увагу, що у разі, якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошових зобов’язань протягом строків, визначених Кодексом, такий платник відповідно до пункту 126.1 статті 126 Кодексу притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

– при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, – у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу;

– при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, – у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу.

Крім того, згідно з підпунктом 129.1.1 пункту 129.1 статті 129 Кодексу на суму податкового боргу нараховується пеня із розрахунку 120% річних облікової ставки Національного банку України, діючої на день виникнення такого податкового боргу або на день його (його частини) погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожній календарний день прострочення у його сплаті (пункт 129.4 статті 129 Кодексу).

Шановні громадяни! З метою уникнення штрафних санкцій та пені, Бердичівська ОДПІ закликає Вас вчасно сплатити задекларовані податки.

Бердичівська ОДПІ.