Додому НОВИНИ Влада і громада Нас критикують. Є за що. Пояснюємо…

Нас критикують. Є за що. Пояснюємо…

741
ПОДІЛИТИСЬ

Перш за все бажаємо нашим читачам та всім мешканцям Бердичівщини у Новому 2019 році здоров’я та гарних новин, яких нині ми дуже потребуємо.

А зараз по суті справи. Нам телефонують деякі наші читачі і критикують за те, що в газеті багато матеріалів про міського голову Василя Мазура та про народного депутата України Олександра Ревегу. А значно менше про існуючі проблеми.

Щодо В.Мазура, то він, як і кожен з нас може комусь подобатись чи не подобатись, але інформацію про діяльність міської ради та її голови, люди, які його обирали та всі мешканці Бердичева повинні знати. Тому ми не можемо ігнорувати знакові події, які здійснені за його ініціативи чи сприяння, як-то створення Центру жінки, відновлення запущеної стоматологічної поліклініки, відкриття нових ФАПів, перенесення і реконструкції дитячої поліклініки до основного медичного містечка. Та й відновлення театру, до чого дехто ставився негативно, теж вважаю позитивом, бо коли б він через рік-два остаточно розвалився, Мазуру б цього не пробачили. Можна наводити багато прикладів і в сфері освіти, культури.

Хоча я також розумію, що незважаючи на всі гарні справи, він несе відповідальність і за несвоєчасно вивезене сміття, неякісний ремонт доріг, за невирішені до кінця екологічні проблеми та чимало іншого.

Не всім також подобається діяльність народного депутата Олександра Ревеги. Але ж ми не вправі замовчувати те, що за його сприяння з Фонду соціально-економічного розвитку для Бердичівщини виділено мільйони гривень, у тому числі й на ліквідацію наслідків градопаду.

Багато колективів міста, громадських організацій та майже кожне село району отримали його допомогу в технічному оснащенні, ремонті, матеріальній підтримці закладів медицини, освіти, культури, об’єктів соціальної сфери.

Думаю, що незабаром ми опублікуємо його звіт про проведену роботу у 2018 році.
Звичайно, ми розуміємо, що матеріали в газеті могли б бути кращими, більш цікавими, кориснішими. Тому і будемо в цьому році над цим працювати.

Чекаємо також від вас, шановні читачі, пропозицій, думок та зауважень. Пишіть, телефонуйте.

З повагою, редактор міськрайонної газети “Земля Бердичівська”
Володимир Кравченко.