Додому НОВИНИ Культура Наталія Онуфрієнко: “Вірю, що разом із Благодатним вогнем я передала бердичівлянам і...

Наталія Онуфрієнко: “Вірю, що разом із Благодатним вогнем я передала бердичівлянам і Боже благословення”

748
ПОДІЛИТИСЬ

Увечері в суботу 27 квітня Благодатний вогонь, який прибув спецрейсом із Єрусалима, був доставлений Митрополитом Житомирським і Новоград-Волинським Никодимом та народним депутатом України Юрієм Павленко до Житомира. У Спасо-Преображенському кафедральному соборі зібралися сотні вірян, аби запалити свічку від священного вогню та принести частинку цього дива у свої домівки.

Крім того, із Спасо-Преображенського собору Благодатний вогонь передали й до інших храмів Житомирської області. До Бердичева Світоч Божий привезла депутат Бердичівської міської ради, голова Благодійного фонду “Онуфрієнко-діти” Наталія Онуфрієнко.

Благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій, духовенство та парафіяни з невимовною радістю зустріли Благодатний вогонь. Біля Свято-Миколаївського собору, а також Свято-Троїцького храму, де настоятелем служить отець Михаїл, віряни утворили живий коридор, яким пронесли Великоднє чудо. Після того, як святе полум’я роздали людям, у храмах відбулося Пасхальне Богослужіння.

“Пасха — найсвітліше та найрадісніше свято для кожного християнина. Щороку у цей день у Єрусалимі трапляється велике диво — сходить Благодатний вогонь. Його винесення з Гробу Господнього символізує вихід з Гробу Світла істинного, тобто воскреслого Ісуса Христа. Для вірян Благодатний вогонь — символ миру та надії. Принести частинку цього чуда до свого дому означає впустити туди добро та благодать”, — каже Наталія Онуфрієнко.

Дбати про рідне місто та його мешканців — ось які завдання ставить перед собою депутат Бердичівської міської ради Наталія Онуфрієнко. Тому не дивно, що честь привезти Благодатний вогонь надали їй.

“Я рада, що змогла посприяти передачі Світоча Божого християнам Бердичева. Для мене це була надзвичайно почесна та відповідальна місія. Вірю, що разом з вогнем я передала людям і Боже благословення. Вітаю усіх з Великоднем! Бажаю нам та нашим родинам миру та любові, здоров’я та радості, жити у достатку з добром та Богом у серці”, — вітає зі світлою Пасхою Наталія Онуфрієнко.