Додому НОВИНИ Влада і громада Наталія Онуфрієнко: зробити місто Бердичів більш комфортним і безпечним для кожного...

Наталія Онуфрієнко: зробити місто Бердичів більш комфортним і безпечним для кожного жителя

1109
ПОДІЛИТИСЬ

«У той момент, коли людина ставить на перше місце добробут інших, то її власне «Я» та амбіції автоматично пересуваються на задній план», – такою думкою з журналістами поділилася Наталія Онуфрієнко – депутат Бердичівської міської ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, голова міського осередку партії, помічник-консультант народного депутата України Юрія Павленка, голова громадської ради Бердичівського геріатричного пансіонату та очільниця Благодійного фонду «ОНУФРІЄНКО-ДІТИ».

Наталія Онуфрієнко об’єднала зусилля з іншими громадськими активістами та організаціями, аби зробити життя у місті комфортнішим та безпечнішим.

«Сьогодні в Бердичеві чимало проблем. Наприклад, невідповідність очисних споруд центрального водогону санітарним нормам, вивіз та утилізація побутових відходів тощо. Водночас мають місце й, так би мовити, загальнонаціональні біди – соціальний захист населення державою на недостатньому рівні й доводиться щодня боротися із системою та відстоювати інтереси кожного бердичівлянина. Зокрема, проводжу щотижневі особисті прийоми громадян, постійно тримаю не контролі стан справ у геріатричному пансіонаті – проблемні питання його мешканців та персоналу намагаюся вирішувати якомога оперативніше. Але один у полі не воїн. Тому тепер зі мною ціла команда небайдужих до цього людей. Впевнена, наші спільні рішення та дії будуть ефективніші, разом ми зможемо зробити набагато більше для нашого рідного міста», – зазначає Наталія Онуфрієнко.

Її партнерами по добрих справах стали: Сергій Венгрінович – засновник та очільник правозахисної громадської організації «Добробут та Захист спільними зусиллями», Олег Власовець – громадський активіст, голова Громадської організації «Український вибір»; Ігор Орлов – голова громадської організації «про ЗАВТРА», до якої входять підприємці, громадські діячі та представники релігійних організацій, Олександр Валеня – заступник голови ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ у місті Бердичеві, а також громадський активіст, учасник бойових дій у зоні проведення АТО Ярослав Груднина – головний сержант роти «Окремого Президентського полку імені Гетьмана Богдана Хмельницького».

«Наразі ми плануємо активно зайнятися вирішенням питання очисних споруд у місті, аби бердичівляни нарешті почали отримувати чисту, якісну воду. Проблема центрального водогону – стара, неодноразово порушувалася у стінах Бердичівської міської та Житомирської обласної рад. Проте рішення досі не знайдене – маємо за мету виправити це», – підкреслює Наталія Онуфрієнко.

Також вона зауважила, що цього тижня було надіслане депутатське звернення директору департаменту реалізації політики Міністерства охорони здоров’я Андрію Гаврилюку щодо надання розширеної інформації про якість води у річці Гнилоп’ять у межах міста Бердичева і Бердичівського району та роз’яснення щодо екологічного стану навколишнього середовища в районі. Тобто, перші кроки вже зроблені: «Не говорити, а діяти!» – щоденний девіз Наталії Онуфрієнко.

«У той момент, коли людина ставить на перше місце добробут інших, то її власне «Я» та амбіції автоматично пересуваються на задній план. Ми відкинули усе зайве та об’єдналися, бо хочемо зробити Бердичів кращим! Відкритим і привітним до людей. Комфортним, безпечним, успішним містом, де будуть реалізовані права кожного. Впевнена, що це не просто мрія, а цілком реальна мета, якої ми обов’язково досягнемо!», – резюмувала Наталія Онуфрієнко.