Додому НОВИНИ Влада і громада Наталія ОНУФРІЄНКО: “Моя ціль — відродження українського села та повернення молоді додому”

Наталія ОНУФРІЄНКО: “Моя ціль — відродження українського села та повернення молоді додому”

462
ПОДІЛИТИСЬ

Не політичні амбіції, а прагнення служити людям спонукають Наталію Онуфрієнко балотуватися у народні депутат України. Сьогодні, як депутат Бердичівської міської ради, вона довела свою відданість рідному місту та його мешканцям. Вже скоро вона може мати можливість змінити на краще життя кожного українця!

Наталія Онуфрієнко — кандидат у народні депутати України ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ від округу №63. Уся її депутатська та громадська діяльність тісно пов’язана із соціальною політикою, безпекою та добробутом людей.

“Найголовніше для України сьогодні — це мир! Впевнена, після перемоги на парламентських виборах, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ швидко об’єднає країну та поверне мир у кожен її регіон. Політика примирення та згоди є частиною як загальнопартійної так і моєї особистої Передвиборної Програми. Не менш важливими є розвиток міст і сіл, економічна стабільність, захист громадян, дотримання їх прав і гарантій — заради цього ми і йдемо до Верховної Ради України”, — зазначила Наталія Онуфрієнко.

Нещодавно депутат провела зустріч з мешканцями сіл Гардишівка та Кустин, котрі запросили її до участі у суботньому Богослужінні. По закінченню служби, Наталія Онуфрієнко обговорила з громадою актуальні проблеми для сільської місцевості. Особливо болючими тут є питання освітлення церкви, закриття дитячого садочка, повернення молоді.

“Дуже прикро, що сьогоднішня молодіжна політика в Україні в купі із загальною соціально-економічною ситуацією змушує все більше й більше молодих людей покидати рідні домівки. Спочатку, молодь мігрує з села, де немає роботи, школи, лікарні, до міста. Що ж у місті? Та, власне, така ж безвихідь: робота за копійки, занадто дороге житло, захмарні суми у платіжка за комунальні послуги. Лікуватися хоч вже і є де, проте все ще не має за який кошт. Розчаровані молоді українці тисячами виїжджають за кордон, аби прогодувати сім’ю. Це реалії нашого життя, які негайно мають відійти в історію. Однією із моїх цілей є відродження українського села”, — каже кандидат у народні депутати.

Наталія Онуфрієнко пояснює, що умови життя у місті та селі мають бути рівними. Це стосується як інфраструктури та благоустрою населеного пункту, так і доступу до базових життєво необхідних послуг та гарантованих Конституцією України прав.

“У кожному селі має бути дитячий садок та школа. Вони мають утримуватися з державного бюджету у повній мірі відповідно до потреби: починаючи від підручників та парт, закінчуючи комп’ютерами та іншим мультимедійним обладнанням. Медичний пункт є обов’язковим. Сім днів на тиждень там має знаходитися медпрацівник, який зможе і тиск виміряти, і надати першу невідкладну допомогу.

Надважливим є створення робочих місць. Останні п’ять років малий та середній бізнес не отримував підтримки від держави. Це помилка тієї влади. Даючи можливість молоді створювати власні вузькоспеціалізовані приватні підприємства, малі фермерські господарства ми не лише працевлаштовуємо людей, а й створюємо якісний ринок вітчизняний товарів.

Державні молодіжні кредити до 300 тисяч гривень на житло чи власну справу — це реально та вкрай необхідно. При цьому важливо спростити правила їх отримання. Наприклад, сьогодні молодій людині, що має прописку у селі, але там не працює, відмовляють у наданні такого кредиту. Але якщо роботи у її рідному селі не має? Держава має спонукати бізнес реалізовувати різного роду соціально-економічні проекти саме у сільській місцевості й таким чином вирішити декілька проблем одразу”, — підкреслює Наталія Онуфрієнко.

Передвиборна Програма кандидата у народні депутати України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ по округу №63 Наталії Онуфрієнко містить як важливі загальнодержавні цілі та стратегії: мир, економічний розвиток, соціальна та молодіжна політика в основі яких лежать реальні потреби людей. Водночас, це і вирішення проблем округу: чиста вода й достатній тиск у водопроводі у кожному домі, місцеві комунальні підприємства, що надаватимуть послуги перевезення та благоустрою.

З нагоди Дня Конституції України, Наталія Онуфрієнко від щирого серця вітає усіх бердичівлян з національним святом: “Для мене Конституція України — це не просто книга. Саме на її основі я будую свою політичну та громадську діяльність і маю надію, що уся країна житиме у відповідності до статтей нашого головного закону. З Днем Конституції! Миру, добра і злагоди усім нам!”