Додому НОВИНИ Національно-патріотичне виховання учнівської молоді в Бердичівському районі

Національно-патріотичне виховання учнівської молоді в Бердичівському районі

826
ПОДІЛИТИСЬ

Патріотичне виховання учнівської молоді є одним із пріоритетів у роботі освітян району. Саме з метою виховання у дітей почуття патріотизму, розвитку історичних і культурних традицій Українського козацтва, підтримки здорового способу життя на базі позашкільного навчально-оздоровчого закладу Дитячо-юнацький табір “Березовий гай” був проведений районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).

Спостерігали за ходом перебігу спортивних ігор депутат Верховної Ради України О.В. Ревега, голова Бердичівської райдержадміністрації Е.Є. Томашевський, перший заступник голови райдержадміністрації, т.в.о. начальника відділу освіти Т.В. Наумчук, майор Збройних Сил України Є.П. Зорич, депутат Бердичівської районної ради С.Б. Томашевська, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Г.М. Галущак, начальник відділу культури і туризму Л.П. Кобилінський, методист РМК О.В. Федорчук, директори і педагоги шкіл-учасниць, медичний персонал.

Оголосив про початок спортивних ігор голова Бердичівської райдержадміністрації Е.Є. Томашевський, який побажав учасникам гарного настрою, успіхів і перемог: “Крок тут – це, беззаперечно, запорука незламності Української держави”, – наголосив на важливості участі підростаючого покоління у таких заходах Едуард Томашевський.

SL747821_1На змаганнях були представлені 15 команд, учні 8-10 класів, об’єднані у так звані рої. Кожен рій для участі у змаганнях підготував власну атрибутику, прапорець і форму – однострій. Учасники гри боролися за першість у наступних номінаціях: “Впоряд” – шикування у одну лаву, розмикання і змикання рою, повороти і крок на місці; “Туристсько-спортивна смуга перешкод”; “Стрільба” – стрільба з пневматичної гвинтівки; “Рятівник” – змагання, де мало зміст надання першої медичної невідкладної допомоги  постраждалому; “Відун” – конкурс на знання історії часів Українського козацтва; “Перетягування линви” – силове змагання.

SL747866_1Вміння молодого покоління зберегти своє життя і здоров’я в умовах надзвичайної ситуації та військового конфлікту, надання першої допомоги, а головне – готовності захистити Україну від будь-якого агресора оцінювали компетентна суддівська колегія, до складу якої увійшли вчителі шкіл і гімназії, керівник гуртка Будинку дитячо-юнацької творчості, представник “Червоного Хреста”, директор ДЮСШ району.

За результатами по кожному виду змагань суддями було визначено команди, які посіли призові місця:

  1. “Впоряд”:

І місце – Гришковецька гімназія;
ІІ місце – Романівська ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІІ місце – Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст.

  1. “Туристсько-спортивна смуга перешкод”:

І місце – Мирославська ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІ місце – Гришковецька гімназія;
ІІІ місце – Скраглівська ЗОШ І-ІІІ ст.

  1. “Стрільба”:

І місце – Гришковецька гімназія;
ІІ місце – Озадівська ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІІ місце – Половецька ЗОШ І-ІІІ ст.

  1. “Рятівник”:

І місце – Гришковецька гімназія;
ІІ місце – Райгородоцька ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІІ місце – Скраглівська ЗОШ І-ІІІ ст.

  1. “Відун”:

І місце – Хажинська ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІ місце – Мирославська ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІІ місце – Романівська ЗОШ І-ІІІ ст.

  1. “Перетягування линви”:

І місце – Гришковецька гімназія;
ІІ місце – Ст. Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІІ місце – Мирославська ЗОШ І-ІІІ ст.

За першість, по окремих видах змагань, команди-учасниці отримали цінні подарунки від народного депутата О.В. Ревеги, відділу у справах сім’ї, молоді і спорту райдержадміністрації та грамотами від голови райдержадміністрації. У загальному заліку перше місце у спортивній грі “Джура” посіла команда Гришковецької гімназії. Вони нагороджені Кубком Переможців, Почесною грамотою і цінними призами. На команду-переможців чекають обласні змагання.

SL747908_1

Прес-служба райдержадміністрації