Додому НОВИНИ Влада і громада Начальник Бердичівського районного відділу поліції провів прес-конференцію з журналістами

Начальник Бердичівського районного відділу поліції провів прес-конференцію з журналістами

158
ПОДІЛИТИСЬ

Цієї середи відбулася прес-конференція для засобів масової інформації, на якій керівник райвідділу Олег Мельничук повідомив про ситуацію по розкриттю злочинів. Зокрема, за перше півріччя розкрито всі три вбивства, три з п’яти грабежів, з 51 крадіжки розкрито майже 70%. Особливу увагу він звернув на роботу та інформування громадськості про випадки шахрайства, яких протягом півріччя зафіксовано 28, з них 6 осіб-зловмисників встановлено. Про це неодноразово писалось і на сторінках нашої газети «Земля Бердичівська».

Що ж до основної роботи райвідділу, то протягом I півріччя надійшло 105067 звернень, з яких 407 – кримінального характеру, а в 229 випадках особам повідомлено про підозри.

У порівнянні з минулими роками зросла кількість злочинів, пов’язаних з наркотиками. Їх нарахували 49, 38 осіб-порушників встановлено.

Особлива увага поліцейських зосереджена на виявленні фактів продажу неповнолітнім алкоголю та тютюнових виробів. З початку року таких правопорушень було задокументовано 8, а протоколи – направлені на розгляд адміністративної комісії при Бердичівській міській раді.

Наприкінці прес-конференції Олег Мельничук повідомив і про випадки керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння. Лише за півроку правоохоронці оформили 161 адміністративний матеріал на таких водіїв. Причому, як було зазначено, навіть встановлені великі розміри штрафів не впливають на керманичів. Нині, зазначив Олег Мельничук, триває комплекс профілактичних заходів під умовною назвою «Безпечні автомобільні дороги», спрямований на зниження рівня аварійності на дорогах шляхом посилення превентивних заходів.

Віталій БЕЗПАЛЬКО.