Додому НОВИНИ Медицина Наша переможниця

Наша переможниця

563
ПОДІЛИТИСЬ

Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово, 
У барвінки зодягайся, моє щире слово. 
Колосися житом в полі, піснею в оселі, 
Щоб зростали наші діти мудрі і веселі. 
Щоб на все життя з тобою ми запам’ятали, 
Як з колиски дорогої мовоньку кохали.
Л. Забашта

Створення умов, що забезпечують виявлення та розвиток обдарованих студентів і реалізацію їхніх потенціальних можливостей, є одним із пріоритетних соціальних завдань сучасного суспільства. Реформи, що відбулися у вітчизняній системі освіти за останні десятиріччя, її спрямованість на особистісно-орієнтовані й розвивальні освітні технології змінили ставлення до студентів, що виявляють неординарні здібності. Так поступово в суспільній свідомості починає формуватися розуміння того, що перехід в тисячоліття високих наукових технологій неможливий без збереження та примноження інтелектуального потенціалу суспільства.

image001_111Тож 25 лютого 2016 року в м. Житомирі на базі автодорожнього коледжу відбувся ІІ (обласний) етап VІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Відповідно до рішення журі ІІ етапу обласної олімпіади студентка ІІ курсу відділення “Лікувальна справа” комунального вищого навчального закладу “Бердичівський медичний коледж” Бакало Анастасія Василівна посіла І місце та стала переможцем олімпіади. Вона виявила глибокі та ґрунтовні знання, продемонструвала високий рівень знань з української мови.

Студентка неодноразово посідає перші місця в обласних конкурсах та олімпіадах з української мови. Вона завжди відрізняється високою пізнавальною активністю, допитливістю, прекрасними творчими здібностями. Успішно та легко навчається, уміє грамотно й логічно викладати свої думки, а також володіє чудовою пам’яттю. Анастасія з усіма легко знаходить спільну мову, користується повагою та авторитетом серед викладачів та одногрупників, часто виступає своєрідним генератором ідей.

image004_111Вже не один рік вона пише свої чудові вірші, які дивують мене чистотою почуттів. Адже її поезія така яскрава, така чудова! Значна частина віршів просто вражає креативністю, літературною бездоганністю та повагою до рідного українського слова. У своїх поезіях студентка передає власні почуття, переживання, уболівання, враження, які глибоко сприймаються серцем та душею. Хоча й має Анастасія такий творчий Божий дар, та все ж мріє – стати висококваліфікованим медичним фахівцем, щоб надавати людям необхідну медичну допомогу.

Тож ми дуже пишаємося нашою талановитою, творчою та креативною студенткою, бо мати такий безмежний талант і знати свою рідну мову – це прекрасно!

Шановна Анастасіє, від усієї душі висловлюємо найкращі та найщиріші наші вітання! Розвивайся, твори, генієм виростай. Будь першою в науці і високою душею. Хай талант твій розквітає під щасливою зорею!

Кондратюк О.Б.,
викладач української мови та літератури