Додому НОВИНИ Влада і громада Наші діти – це наше майбутнє

Наші діти – це наше майбутнє

384
ПОДІЛИТИСЬ

В парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка для дітей та батьків нашого міста влаштували святковий концерт з нагоди Дня захисту дітей та Дня батьків. І вже традиційно, генеральним спонсором свята є народний депутат України Олександр Ревега. В перший день літа діти змогли безкоштовно покататись на всіх каруселях в парку. Також від народного депутата в рамках ігрової програми за участь в конкурсах діти отримали подарунки.

За підтримки міського голови Василя Мазура та спонсора – директора “Транзит-С” Ігоря Мельника для дітей організували конкурс малюнків на асфальті і визначили переможців. Подарунки за перемогу у конкурсі отримали: Масловська Ліза (школа №15), Пасічник Павла (школа №10) та Якимчук Вікторія (школа №5).

Юні вихованці дошкільних навчальних закладів нашого міста вітали присутніх танцювальними та пісенними виступами. Кожен маленький артист отримав подарунок від Центру дошкільної освіти. А після концерту діти вирушили з клоуном в чарівну країну, де здійснюються всі мрії та бажання.

Інна Солодка.