Додому НОВИНИ Влада і громада Наш чорний біль!

Наш чорний біль!

318
ПОДІЛИТИСЬ

Щороку 26 квітня ми приходимо до цих пам’ятних знаків, щоб вшанувати пам’ять тих, хто віддав свої життя в боротьбі з наслідками найжахливішої техногенної катастрофи. Це біда, не лише для нас, але й для багатьох наступних поколінь…

Тож разом із сотнями бердичівлян народний депутат України Олександр Ревега взяв участь у традиційному щорічному вшануванні пам’яті тих, хто не задумувався про наслідки для себе, а йшов у нерівний бій зі, здавалося б, мирним атомом заради того, аби врятувати життя інших!

Виступаючи на мітингу біля пам’ятника на вулиці Вінницькій, народний депутат зазначив: “Сьогодні хочу вклонитися перед людьми, мужність і героїзм яких неоціненний. Це наші водії, це наші будівельники, це наші пожежники, медики – всі, хто на той час став на те, щоб зупинити це лихо, незнанне лихо, якого не можна було побачити, почути”.

Так, цю біду не можна було ні побачити, ні відчути. Але саме ця катастрофа принесла багато горя і бід, віднявши здоров’я і життя у безлічі людей. І через десятки років ми згадуємо про страшну трагедію, яка залишила похмурий слід на нашому календарі.
Народний депутат безмежно вдячний тим людям, які стали ліквідаторами жахливої події в історії України і пожертвували власним здоров’ям на благо порятунку цілої держави. У цей день Олександр Ревега закликає всіх вшанувати тих, хто пішов із життя, уважити тих, хто усував наслідки чорнобильської катастрофи, а також – зрозуміти, що світ – один, життя – одне, і необхідно все це берегти, цінувати, любити та не легковажити ним. Адже хоч жах Чорнобильської катастрофи й меркне з роками, але він дає зрозуміти, якою жорстокою може бути неприборкана стихія, створена руками людей.

Цінуймо та оберігаймо те, що несе справжнє щастя – світ, природу, свою сім’ю і друзів. Бережімо себе!

Прес-служба народного депутата України.