На базі Бердичівського виправного центру (№108) відбулися змагання з гирьового спорту серед...

На базі Бердичівського виправного центру (№108) відбулися змагання з гирьового спорту серед команд УВП області.

365
0
ПОДІЛИТИСЬ

27 березня в тренажерній залі Бердичівського виправного центру (№108) відбулися змагання на першість області серед працівників кримінально-виконавчої системи.

У командних змаганнях прийняло участь 12 найсильніших працівників з Бердичівського виправного центру (№ 108), Бердичівської виправної колонії (№70), Коростенської виправної колонії (№71), Райківської виправної колонії (№73), Житомирської виправної колонії (№4) та Житомирської установи виконання покарань (№8). З кожної команди по два представника.

Змагання проводились згідно з діючими правилами. Усі учасники виконували вправу – ривок гирі лівою і правою рукою почергово. Протягом змагань команди продемонстрували високі результати.

У нелегкій та запеклій боротьбі перемогу виборола команда Житомирської виправної колонії (№4). Почесне друге місце за результатами змагань посіла команда Коростенської виправної колонії (№71). Третє місце зайняла команда Бердичівської виправної колонії (№70).

Переможцям за призові місця начальник відділу по роботі з персоналом управління ДПтС України в Житомирській області полковник внутрішньої служби Олександр Фещенко вручив кубок та грамоти і побажав міцного здоров’я та подальших високих результатів у спорті.

Проведення змагань серед персоналу установ виконання покарань стали вже традиційними. Вони сприяють зміцненню колективу та підвищують фізичну загартованість.