Додому НОВИНИ Влада і громада На базі Райківської виправної колонії пройшли змагання на найкращого кінолога.

На базі Райківської виправної колонії пройшли змагання на найкращого кінолога.

565
ПОДІЛИТИСЬ

3 вересня 2015 року на базі Райківської виправної колонії (№73) пройшли обласні змагання на найкращого кінолога, в якому взяли участь 10 молодших інспекторів з пенітенціарних установ Житомирської області.

До програми змагань входили комплекси загальної та спеціальної підготовки а також подолання смуги перешкод. За результати пройдених етапів конкурсу, кожному учаснику нараховувалась певна кількість балів, в залежності від успішного їх проходження, що в подальшому визначало його місце в змаганнях. Кращі у змаганнях визначались за наступними критеріями: майстерність в дресируванні та використанні службових собак, визначення ступеня підготовки і оцінка їх службових якостей, оволодіння методикою і тактикою підготовки та застосування собак в практичній діяльності.

Під час практичного виконання зазначених видів багатоборства учасники показали якісний рівень знань теоретичної підготовки та натренованості закріплених за ними розшукових собак.

Найкращими стали молодший інспектор-кінолог прапорщик внутрішньої служби Анатолій Ярощук та його пес на прізвисько “Байкал”, які зайняли перше місце та будуть представляти Житомирську область у всеукраїнських змаганнях. Інші учасники були нагороджені медалями та дипломами відповідних ступенів а також спеціальним спорядженням.

Метою проведення даних змагань було не лише виявити кращих кінологів, які несуть службу в установах пенітенціарної служби області, а й підвищення їхньої фізичної підготовки, професійної майстерності та визначення ступеня підготовки службових собак, рівня їх натренованості для подальшої роботи.

Яницький О.І.,
старший інспектор із
контрольно-аналітичної роботи
лейтенант внутрішньої служби.

SAM_6662_1SAM_6654_1SAM_6683_1SAM_6701_1SAM_6695_1