Додому НОВИНИ Влада і громада На базі Хажинської школи відбувся семінар

На базі Хажинської школи відбувся семінар

653
ПОДІЛИТИСЬ

За підтримки Програми “U-LEAD з Європою” спільно з Житомирським центром розвитку місцевого самоврядування та управлінням освіти і науки облдержадміністрації 27 квітня 2018 року на базі Хажинської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар на тему “Управління освітою на місцях в умовах децентралізації”.

Цей семінар є складовою спільної стратегії U-LEAD і SKL International щодо надання підтримки громадам у створенні ефективного управління освітою.

З привітальним словом до учасників заходу звернулась Наталія Семенюк – Семенівський сільський голова. Заступник сільського голови, т.в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Людмила Колесник у своєму виступі про освітній простір Семенівської ОТГ розповіла про вже зроблені кроки, поділилась планами на майбутнє, проаналізувала шляхи підвищення ефективного використання бюджетних ресурсів у галузі освіти.

Працівники органів місцевого самоврядування в галузі освіти та директори опорних навчальних закладів з усієї Житомирщини (Вишевицької, Червоненської, Корнинської громад, Коростишівської, Овруцької та Баранівської міських рад), а також Іршанської ОТГ висвітлили актуальні питання:

  • пріоритетні напрямки розвитку освіти;
  • оптимізація мережі навчальних закладів;
  • розробка стратегії розвитку освіти.

Радник з муніципальних послуг Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування Віталій Римар та проректор Житомирського обласного інституту післядипломної освіти Антон Шегеда окреслили перспективи розвитку освіти в умовах децентралізації.

Під час семінару запрошені на захід працівники освіти та місцевого самоврядування Бердичівського району, Семенівської ОТГ та спікери плідно обмінювались своїми думками, враженнями, сумнівами, пережитим досвідом, отриманими перемогами. Отримана інформація неодмінно стане у нагоді всім учасникам заходу.