Додому НОВИНИ Влада і громада На Бердичівщині відбулась спартакіада серед працівників органів місцевого самоврядування

На Бердичівщині відбулась спартакіада серед працівників органів місцевого самоврядування

343
ПОДІЛИТИСЬ

28 квітня 2017 року на стадіоні “Прогрес” у місті Бердичів відбулось відкриття зонального етапу VIII обласної спартакіади серед депутатів міських, районних, сільських, селищних рад та працівників органів місцевого самоврядування під девізом: “Спорт об’єднує всіх в одну команду”.

Спортивні команди із міста Бердичева і Бердичівського району та гості з Чуднівського, Любарського, Романівського районів спробували свої сили у різних видах спорту. Швидкі шахи, шашки, настільний теніс, волейбол та міні-футбол – змагання саме з цих видів спорту було заплановано провести у рамках Спартакіади.

Слід зазначити, що у всіх видах спорту представники Бердичівського району загалом показали гарні спортивні навички та непоганий результат. Варто відмітити Райківського сільського голову Майю Семенюк з перемогою у турнірі з шашок та депутата районної ради Габріела Мкртчяна, якому зовсім трішки не вистачило для того, щоб посісти перше місце у турнірі з швидких  шахів. Також заступника голови районної ради Олену Рудик, яка зайняла друге місце з настільного тенісу у турнірі серед жінок.

При підведенні підсумків голова районної ради Максим Самчик подякував всім учасникам, що взяли участь в спартакіаді та наголосив, що спартакіада пройшла успішно та досягнуто найголовнішого результату – це здоровий та активний спортивний відпочинок в дусі взаєморозуміння і дружби.