Додому НОВИНИ Влада і громада На Бердичівщині незабаром розпочне діяльність ще один табір

На Бердичівщині незабаром розпочне діяльність ще один табір

634
ПОДІЛИТИСЬ

Літній відпочинок дітей у таборах триває, а дорослим необхідно потурбуватися про безпеку малечі. Саме з метою організації повноцінного відпочинку й оздоровлення дітей і підлітків, створення належних умов для організації їх змістовного дозвілля, сьогодні, 03 липня 2018 року, відбулося виїзне засідання районного штабу з організації відпочинку та оздоровлення дітей. Члени штабу відвідали оздоровчий дитячий табір “Відкрите серце”, що у селі Озадівка Бердичівського району, де перевірили організацію роботи по підготовці табору перед початком функціонування.

З числа членів штабу табір відвідали голова штабу заступник голови райдержадміністрації Людмила Димидюк, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Галина Галущак, начальник Бердичівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Валерій Биков.

Зокрема, провели перевірку харчоблоку, де оглянули плити, мийки, холодильні установки, наявність холодної і гарячої води, миючих та дезінфікуючих засобів, а також водовідведення. Також оглянули санвузли, кімнати відпочинку та ігрові, прибудинкову територію.

Дирекція табору планує відкриття з 10 липня цього року. Нагадаємо, що перебування у таборі “Відкрите серце” є безкоштовним. Керівництво табору приймає на відпочинок дітей малозахищених верств населення, дітей, батьки яких перебували у зоні АТО. Під час перебування у таборі діти мають можливість займатися фізкультурно-оздоровчою та спортивною роботою, спілкуватися, розважатися, продуктивно проводити свій час і канікули.

Прес-служба райдержадміністрації.