Додому НОВИНИ Медицина На варті здоров’я

На варті здоров’я

616
ПОДІЛИТИСЬ

11 лютого 2016 р. в оновленому залі міської поліклініки Бердичівської ЦМЛ спільно із представниками Центру ПМСД та Центру екстреної медичної допомоги, міськими позаштатними спеціалістами, завідуючими усіма структурними підрозділами відбулась медична рада.

Відкриваючи медичну раду за результатами діяльності галузі в 2015 році головний лікар Лариса Миколаївна Бабікова зазначила: “Продовжується впровадження медичної реформи метою якої є створення системи орієнтованої на пацієнта, здатної забезпечити якісне медичне обслуговування з урахуванням потреб та доступності населення у медичному обслуговуванні. Для забезпечення сталої роботи всіх гілок медичної галузі, а це ЦПМСД, підстанції центру екстреної медичної допомоги і структурних підрозділів лікарні існує тісна взаємодія. Питання що виникають, вирішуються в ході їх поступлення. Це абсолютно нормальна позиція”.

Головний лікар коротко охарактеризувала саму систему охорони здоров’я, її кадровий, фінансовий та матеріальний потенціал. Відзначено зниження показника малюкової смертності, первинного виходу на інвалідність серед працездатного та дитячого населення, рівень захворюваності та смертності від туберкульозу, захворюваності на злоякісні новоутворення, на протязі багатьох років відсутності материнської смертності. Відмічено сталу роботу стаціонарних підрозділів лікарні.

Разом з тим занепокоєння викликають показники росту захворюваності та смертності на Віл/СНІД. Проблемним є стан вакцинації новонароджених в пологовому відділенні, причиною є відсутність вакцини.

DSCN1091_1Зосереджено увагу і на проблемних питаннях, які потребують термінового вирішення. Серед них:

– продовжити виконання робіт по облаштуванню ЦПМСД;
– капітальний ремонт інфекційного відділення (заміна вікон);
– завершення утеплення фасадів чотирьох об’єктів лікарні;
– придбання медичного обладнання. Проте лікарня працює з міжнародними фондами та бере участь в грантових програмах.

На завершення адміністрація та профспілковий комітет нагородили подяками лікарів, медичних сестер, головного бухгалтера, сестру господиню та слюсаря-сантехніка за професіоналізм, відповідальність, порядність, дбайливе ставлення до роботи та значні досягнення в 2015 році.

Головний лікар подякувала за проведену роботу, побажала всім терпіння та доброго здоров’я.

Л.М. Бабікова,
головний лікар