Додому НОВИНИ Влада і громада На День Конституції Бердичів відвідав Олег Ляшко

На День Конституції Бердичів відвідав Олег Ляшко

460
ПОДІЛИТИСЬ

Тихе, розмірене життя підопічних геріатричного пансіонату сколихнула подія – відвідини закладу народним депутатом України Олегом Ляшком. Він прибув із метою як віддати шану тим, хто нині перебуває під опікою держави у цих стінах, так і працівникам, що несуть затишок та спокій людям, які на схилі свого життя довірились державі.

Зустріч із народним депутатом відбулась у залі на другому поверсі, де зібрались і підопічні, і члени трудового колективу. На сьогодні в геріатричному пансіонаті під опікою перебуває 176 жінок та чоловіків, з яких більше половини з-за проблем зі здоров’ям позбавлені можливості самостійно рухатись. Та це не зупинило багатьох із них – у колясках під наглядом персоналу вони перебували у залі та поряд із ним, у фойє.

Лідер Радикальної Партії привітав усіх присутніх з Днем Конституції України. Олег Ляшко розповів про здобутки його команди, а головне – про план дій очолюваної ним політичної сили у новому парламенті.

Після короткого вступного слова розпочалось живе спілкування з політиком. Що турбує людей похилого віку в першу чергу? Звичайно, якість ліків та їх ціна. “Ми пропонуємо кримінальну відповідальність за продаж фальшивих ліків, також обмеження рентабельності виробників та продавців ліків до десяти відсотків, а головне – ми доб’ємося, щоб держава у повній мірі фінансувала програми з лікування онкології, серцево-судинних захворювань та діабету”, повідомив Олег Ляшко. Також політик вказує, що одним із головних пріоритетів його політичної сили є створення нових робочих місць та зростання мінімальної заробітної плати. Весь цей комплекс дій, втілений у життя, вплине й на пенсійні виплати, запевнив політик. Торкаючись теми людей з інвалідністю він вказав: “Ми пропонуємо змінити закон, щоб догляд за людиною з інвалідністю був не менше, ніж рівень мінімальної заробітної плати та йшов у трудовий стаж”.

До Бердичева Лідер Радикальної Партії прибув не сам – разом із ним команда, яка підтримує ці ідеї та втілює їх у життя. Серед інших Олег Валерійович представив присутнім у залі кандидата у народні депутати по 63-у виборчому округу від Радикальної Партії Олега Ляшка Павла Петровича Чернявського – голову Бердичівської РПЛ. Ця людина відома жителям Бердичева, його праця на благо громади більш ніж помітна. “Підтримуйте мою команду та мого представника і ми й надалі відстоюватимемо права людей праці, боротимемося за їх добробут”, – запевнив Олег Ляшко.

Геріатричний пансіонат діє у Бердичеві майже чотири десятиліття. Його одно-, дво- та тримісні кімнати дозволяють взяти під державну опіку до 250 підопічних. Як і в будь-якому закладі такого типу, багато чого у житті ветеранів залежить від обслуговуючого персоналу. Та не слід забувати й про їх керівника, який організовує, планує, забезпечує ритмічну роботу. Як відомо, цього року депутати від Радикальної Партії доклали значних зусиль, щоб змінити директора та налагодити якісну роботу пансіонату. З величезною вдячністю і теплотою в душі ветерани говорять нині про нового керівника – Миколу В’ячеславовича Зеленка. Вони стверджують, що з приходом Миколи Зеленка значно покращився стан перебування людей у цьому закладі.

Лідер Радикальної Партії Олег Ляшко, члени його команди були приємно здивовані змінами: чистота (свіжість повітря без сторонніх запахів), харчування, а головне – посмішки на обличчях підопічних пансіонату.

Тож удвічі приємнішим для присутніх на зустрічі з народним депутатом стало урочисте нагородження особистою Подякою Олега Ляшка членів колективу. Так, за сумлінну роботу Олег Ляшко відзначив кращих працівників геріатричного пансіонату: під оплески присутніх Подяки отримали бібліотекар Надія Олексіївна Тимофієва, інструктор з трудової терапії Галина Олександрівна Лі, слюсар-сантехнік Анатолій Казимирович Назаревич, слюсар-сантехнік Альберт Віталійович Літвінов, завідувач господарства Людмила Казимирівна Легка. А всім присутнім у залі жінкам народний депутат вручив квіти, що для багатьох стало приємною несподіванкою. “Ми прагнемо вернути повагу до ветеранів, до людей праці, пенсіонерів. І щоб молодь мала роботу”, – вказує Олег Ляшко.

Спілкування на цьому не завершилось. Вже у фойє Лідера Радикальної Партії перестріли підопічні, які не потрапили до зали. Тут знову лунали запитання – про ситуацію в країні, відношення влади до ветеранів, про пенсії та інше. На все політик мав чітку відповідь: “Ми йдемо в новий парламент, щоб повернути вам молодість. Так, саме молодість, адже ми прагнемо, щоб як за вашої молодості країна нині розбудовувалась, заводи працювали, пенсії зростали, а вам жилося з року в рік краще!”

Ветерани побажали Олегу Ляшку та його політичній силі доброї винагороди за його великі справи та чуйне серце, за щирість і розуміння людей праці.

Анатолій Горобчук.