Додому НОВИНИ Влада і громада На допомогу захисникам Батьківщини

На допомогу захисникам Батьківщини

423
ПОДІЛИТИСЬ

Захист суверенітету і територіальної цілісності України є справою всього українського народу. І в зв’язку з ситуацією в країні актуальним постає питання реалізації прав для військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції на сході України та їхніх сімей.

Станом на 10 вересня 2015 року у Бердичівському районі за даними Бердичівського об’єднаного міського військового комісаріату з числа військовослужбовців – учасників антитерористичній операції: 14 чоловік поранено та 4 чоловіки загинули. Управлінням праці складено 149 соціальних паспортів на демобілізованих військовослужбовців, взято на облік 90 демобілізованих, які отримали статус учасника бойових дій, 5-м демобілізованим встановлено статус інваліда війни.

Бердичівська районна державна адміністрація активно сприяє вирішенню проблем, пов’язаних з долями людей, які захищають територіальну цілісність України. Так, рішенням 35 сесії Бердичівської районної ради від 11.06.2015 №434 затверджено “Програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців Бердичівського району “Родина героя” на 2015-2016 роки”.

Прийнято розпорядження голови районної державної адміністрації від 04.09.2015 №169 “Про організацію роботи з надання допомоги учасникам антитерористичної операції та їх сім’ям”, яким затверджено склад районного центру з питань координації роботи із забезпечення соціальної допомоги учасникам АТО та їх сім’ям, запроваджено механізм надання послуг за принципом “єдиного вікна”.

Принцип “єдиного вікна” дає можливість на отримання комплексної інформаційної допомоги для учасників АТО та їхніх сімей щодо оформлення пільг, допомоги, надання соціальних послуг та психологічної підтримки, послуг з оздоровлення та лікування, працевлаштування, навчання, забезпечення санітарно-курортним лікуванням технічними та іншими засобами реабілітації.

Інформаційно-консультативну допомогу отримувати за адресою: пл. Соборна, 23, I поверх, центр надання адміністративних послуг, каб. 11, щосереди, з 9. 00 до 13. 00 годин.

Оксана Тимофейчук,
районний ЦСССДМ.