ПОДІЛИТИСЬ

Найбільший прапор ЄС в Україні встановили у Житомирі 11 травня 2017 року. Полотно площею понад 456,4 кв. м потрапило до Книги рекордів України.

Ініціатор акції – голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич.

“Це полотно із 12 зірками прапору ЄС та гербом України в центрі є візуалізацією тези “Україна – це Європа”. Адже наша Революція Гідності була революцією за Європу. Наша боротьба за незалежність і недоторканість території – це по суті захист Європи від агресії, ненависті та тероризму. Ми, українці, на передовій захисту європейської цивілізації. І сьогоднішній найбільший прапор ЄС – це свідчення наших проєвропейських орієнтирів і намірів”, – сказав керівник області.

Голова ОДА Ігор Гундич підкреслив, що рекорд із прапором ЄС Житомирщина встановила символічно саме сьогодні, коли Рада міністрів ЄС прийняла остаточне рішення щодо надання безвізу для українців, у дні коли наша держава приймає Євробачення.

Рекордом України Житомирщина офіційно розпочала заходи до Дня Європи.

Також у рамках відзначення Дня Європи у Житомирі підняли об’єднаний прапор Україна-ЄС.

Довідково: Прапор Європейського Союзу із зображенням Державного Герба України розміщений на фасаді будівлі за адресою: м. Житомир, вулиця Київська, 1, та має розміри 11,345 м × 40,236 м.

Генеральний спонсор встановлення найбільшого прапора ЄС із гербом України – ТОВ “Блум Інк”. Партнер – компанія “Інформбюро”.

Прес-служба Житомирської облдержадміністрації