Додому НОВИНИ Влада і громада На засіданні комісії ТЕБ і НС обговорили різноманітні питання

На засіданні комісії ТЕБ і НС обговорили різноманітні питання

470
ПОДІЛИТИСЬ

У середу, 15 лютого 2017 року, у Бердичівській райдержадміністрації відбулося чергове засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У роботі комісії взяли участь голова райдержадміністрації Едуард Томашевський, заступник голови райдержадміністрації Людмила Димидюк, начальники управлінь, відділів Бердичівської райдержадміністрації, керівники організацій і закладів Бердичівського району.

Едуард Євгенович, як голова комісії, ознайомив з порядком денним засідання членів комісії та озвучив ряд питань для розгляду.

З питання готовності управлінь, відділів райдержадміністрації, установ та організацій району до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2017 році доповідав головний фахівець Бердичівського МРВ УДСНС в Житомирській області Олександр Охрімець, який наголосив на необхідності перевірки стану готовності техніки і особового складу на миттєве реагування у разі виникнення надзвичайної ситуації з даного питання. Пропозиції з цього питання вніс Володимир Наумчук – начальник Бердичівського міжрайонного управління водного господарства. Він зазначив, що необхідно забезпечити розчищення каналів для стоку води, заборонити проїзд важкої техніки через гідротехнічні споруди та тримати на постійному контролі їх експлуатацію, а також при потребі, забезпечити чергування та освітлення на гідротехнічних спорудах для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій.

SL740507_1Члени комісії заслухали проект Плану дій управлінь, відділів райдержадміністрації, установ і організацій району щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені, паводків у 2017 році, обговорили його та затвердили.

Також важливим питанням комісії було: розгляд та затвердження Плану роботи комісії з питань ТЕБ і НС; затвердження нового складу тимчасового районного оперативного штабу з координації дій органів виконавчої влади для оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з несприятливими погодними умовами у період пропуску льодоходу, повені, паводків у 2017 році.

Обговорили члени комісії і усі можливі шляхи проведення масово-роз’яснювальної роботи серед населення з питання дотримання правил пожежної безпеки.

Таким чином, члени районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення з усіх питань, прийняли одноголосне рішення.

Прес-служба райдержадміністрації