Додому НОВИНИ Влада і громада На засіданні комісії ТЕБ і НС обговорили питання протипожежної безпеки

На засіданні комісії ТЕБ і НС обговорили питання протипожежної безпеки

534
ПОДІЛИТИСЬ

У середу, 17 серпня 2016 року, у Бердичівській райдержадміністрації відбулося чергове засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У роботі комісії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Наумчук, заступник голови райдержадміністрації Людмила Димидюк, керівники і начальники управлінь, відділів Бердичівської райдержадміністрації, керівники організацій і закладів Бердичівського району.

Тетяна Наумчук ознайомила з порядком денним засідання членів комісії та озвучила ряд питань для розгляду: протипожежне водопостачання (водонапірні башти) у населених пунктах району; збереження нового врожаю від пожеж; проведення нетехнічної розвідки.

З питання протипожежного водопостачання та збереження нового врожаю від пожеж доповідав заступник начальника 9 ДПРЧ Управління ДНС України у Житомирській області Ігор Степанов, який наголосив на необхідності здійснити технічне обслуговування, поточний ремонт, провести обстеження водонапірних башт для можливості підключення та заправки пожежних машин.

Також важливим питанням для обговорення було питання проведення нетехнічної розвідки. Як було повідомлено, що на полях і територіях населених пунктів часто знаходять вибухонебезпечні знаряддя часів Другої світової війни. Комісія вирішила рекомендувати головам сільських та селищної рад надавати необхідну інформацію та всіляко сприяти проведенню робіт розрахунку нетехнічної розвідки. Управлінню ДСНС України у Житомирській області проводити роз’яснювальну роботу серед населення про правила поводження та дії при виявленні вибухонебезпечних предметів, аби убезпечити життя і здоров’я населення.

Членами комісії було обговорено ще низку питань, які не були передбачені порядком денним. Зокрема, про підготовку до опалювального сезону житлового фонду та бюджетних установ 2016-2017 рік доповідав Сергій Антонюк – начальник БУЕГГ, який наголосив на необхідності активізувати роботу із заключенням договорів на технічне обслуговування газових мереж та газового обладнання, а також надання актів про перевірку димових каналів.

Про стан автомобільних доріг в районі повідомила присутніх перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Наумчук. Вона зауважила, що стан доріг, по яких проходять маршрути шкільних автобусів, знаходяться у незадовільному стані. Тому, рішенням комісії стало рекомендувати сільським, селищному головам провести роботу з підприємцями, які використовують комунальні дороги для транспортування продукції своєї діяльність та сприяння у наданні посильної допомоги для відновлені пошкоджених ділянок дорожнього покриття.

Прес-служба райдержадміністрації