Додому НОВИНИ Влада і громада На кладовищі у селі Катеринівка встановили Хрест

На кладовищі у селі Катеринівка встановили Хрест

935
ПОДІЛИТИСЬ

Нещодавно на прохання місцевих жителів та ініціативи активу села за підтримки керівництва Швайківської громади, на місцевому кладовищі села Катеринівка встановили дерев’яний Хрест.

Благоустрій місцевого кладовища, належний догляд за місцем поховань та пам’ять про тих, хто не з нами – благородна справа. До цієї справи долучилося мало не все село. Спільна робота, небайдужість і завзятість кожного, одна мета дала плідний результат. Відтепер поминальні заходи будуть проводити саме тут, біля Хреста.

Дякуємо всім, хто не залишився осторонь і долучився до справи. А це, зокрема, депутат села Разпутна Зоряна, яка стала ініціатором виготовлення Хреста, завідувач клубу Галина Єрмоленко, яка організувала збір необхідних коштів, її помічники приватний підприємець Юрій Лук’янчеков (виготовив Хрест), керівник ПП «Слободище» Олег Шевчук (надав спеціальну техніку), а також мешканці села Микола Іванов, Дмитро Душинський, Лідія Драчук, Олександр Колядницький, Володимир Захарчук, Михайло Водянчук, Юрій та Олександр Демчуки, Ольга та Богдан Лук’янченкові, Станіслав Разпутний, які взяли активну участь у роботі та долучилися до встановлення Хреста.

Дякуємо Вам за безкорисливість і доброту. Пам’ятайте, добро завжди повертається до того, хто його творить.

Прес-служба Швайківської ОТГ.