ПОДІЛИТИСЬ

Минулої суботи у спортивному залі гімназії імені Г.О. Готовчиця селища Брусилів уже вдруге відбулись змагання з волейболу на Кубок селищного голови. Їх започаткували місцевий підприємець Ігор Нецевич та керівництво селищної ради.

Цьогоріч за право володіти почесним призом змагалося шість команд: чотири Брусилівського району та волейболісти з Бердичівського та Народицького районів.

Усі поєдинки проходили у цікавій та напруженій боротьбі. Гідну гру демонстрували волейболісти Бердичівського району, основу команди якої складали гравці села Озадівка на чолі з вчителями місцевої школи Віктором Трондюком і ветераном спорту Житомирщини Андрієм Орлом, а також команди з Привороття, Осівець, Брусилова. Але всім їм не вистачило майстерності та вміння, щоб здолати волейболістів Народиччини, у складі яких були найдосвідченіші спортсмени. Один з них – срібний призер Чемпіонату світу з волейболу у Бразилії серед любителів!

Звичайно ж, майстерність взяла гору, але й наші хлопці гідно протистояли суперникам. Захоплюючим вийшов матч за третє місце між командами Брусилова та бердичівлянами. Наші земляки взяли гору з рахунком 3:2.

Перехідний кубок команді-переможниці вручив заступник селищного голови Василь Захарченко, а призи кращому гравцеві та ветерану волейболу з Народичів Василю Одинокому вручив директор ПП “Газета “Відродження” Сергій Мазуренко. Тижневик виступив офіційним медійним спонсором змагань. А підприємець Ігор Нецевич почастував усіх учасників змагань хорошою кавою.

По завершенню змагань представники Бердичівського району Андрій Орел та народицький селищний голова Анатолій Леончук щиро подякували організаторам змагань, спонсорам, директору гімназії Г.О. Готовчиця Олександру Нікітчину, відділу освіти та спорту селищної ради, сім’ї брусилівського селищного голови Володимира Габенця за хорошу підготовку та проведення турніру, висловили впевненість, що й через рік змагання пройдуть на такому ж високому рівні із залученням більш ширшого кола команд з інших районів області, де проживають переселенці.

Хотілося б відзначити та подякувати за підтримку поїздки нашої команди на Брусилівщину підприємцю-волонтерові Олександру Храпійчуку. Подякувати нашим гравцям Андрію Орлу, Віктору Трондюку, Григорію Любенку, Валерію Баренку, Олександру Гавриловському, Сергію Ніконенку, Георгію Засєєву, Денису Баренку, які гідно  й з достоїнством представили на змаганнях наш район. Думається, що незабаром ми теж запросимо у гості волейболістів з Народиччини та Брусилівщини, щоб помірятися силами та відвоювати спортивний трофей.

С. Дмитренко.