Додому НОВИНИ Влада і громада На нараді з сільськими та селищним головами розглянуті важливі питання життєдіяльності району

На нараді з сільськими та селищним головами розглянуті важливі питання життєдіяльності району

411
ПОДІЛИТИСЬ

23 травня голова районної ради Максим Самчик та заступник голови райдержадміністрації Людмила Димидюк провели спільну нараду з сільськими та селищним головами. Голова районної ради  ознайомив присутніх з порядком денним та наголосив на важливості питань, які будуть розглянуті.

Військовий комісар міста Бердичева та Бердичівського району Віталій Войтович подякував сільським головам за співпрацю під час виконання весняного призову, наголосив на активізації роботи щодо рекламування Збройних Сил України, їх комплектування військовослужбовцями за контрактом з числа громадян району, які раніше не проходили військової служби, та військовозобов’язаних, придатних до військової служби за станом здоров’я. Також проінформував про організацію територіальної оборони на території Бердичівського району.

Начальник Бердичівської ОДПІ Ірина Самборська ознайомила присутніх із станом справ щодо сплати земельного податку. Наголосила на прискоренні проведення звірки щодо земельного податку Рейською, Швайківською, Райгородоцькою, Садківською, Скраглівською та Слободищанською сільськими радами. Оскільки згідно чинного законодавства до 1 липня громадянам має бути повідомлена сума сплати земельного податку. Також подякувала землевпорядникам місцевих рад за налагоджену співпрацю із спеціалістами ОДПІ.

Про ремонт доріг місцевого значення проінформував начальник Бердичівського райавтодору Анатолій Поліщук, який зазначив, що на даний час усі сили кинуті на ремонт доріг державного значення, який має завершитися до 1 червня 2017 року. На сьогодні спеціалістами райавтодору обстежено майже кожен квадратний метр доріг місцевого значення, тому маємо інформацію в якому стані знаходяться місцеві дороги. Досить проблемним є питання фінансування ремонту доріг місцевого значення. Під час обговорення даного питання Максим Самчик зазначив, що для покращення якості доріг, які знаходяться в жахливому стані та для вирішення проблем з фінансуванням потрібно підключатися сільським головам, щоб співфінансувати з сільських бюджетів витрати на матеріали, які необхідні для ремонту доріг.

Про відпрацювання адміністративного стягнення та кримінального покарання у вигляді громадських робіт та судову, наглядову та пенетенціарну пробацію коротко ознайомив начальник Бердичівського міськрайонного відділу з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, майор внутрішньої служби Андрій Лисак, який повідомив, що у січні цього року був сформований відділ з питань пробації для організації виконання покарань не пов’язаних з позбавленням волі. Детально розповів про досудову пробацію, яка передбачає забезпечення суду інформацію, що характеризує особу, яка обвинувачується у вчиненні правопорушень з метою врахування обставин її життя для прийняття судом справедливого рішення про міру її відповідальності (складання досудової доповіді).

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Лариса Савенко повідомила присутнім про конкурс “Кращі практики місцевого самоврядування” у 2017 рік та про регіональну конференцію “Децентралізація. Історія успіху ОТГ Житомирщини. Нові завдання”, яка відбудеться 24 травня в приміщенні конференц-зали комунального вищого навчального закладу “Житомирський інститут медсестринства” Житомирської обласної ради.

Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Леонід Кобилінський проінформував про організацію районного фестивалю традицій українського села “Калинове намисто” з метою відродження культурної спадщини. Перший фестиваль має відбутися на базі Бистрицької сільської ради  в червні цього року.