Додому НОВИНИ Влада і громада На часі – турбота про забезпеченість громад відповідними медичними послугами

На часі – турбота про забезпеченість громад відповідними медичними послугами

412
ПОДІЛИТИСЬ

Народний депутат України Олександр Ревега виявляє постійну турботу про забезпечення жителів його округу медичними послугами належної якості. Слід згадати і про придбання необхідного обладнання та устаткування для медичних закладів міста та району, і вирішення питань належного фінансування галузі та багато інших питань, які постійно знаходяться у полі зору депутата.

От і цього тижня, у день Соборності України, Олександр Ревега взяв участь у визначній для новоствореної Райгородоцької громади події – закладанні та освяченні наріжного каменю у будівництво нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Амбулаторію планується збудувати та оснастити необхідним устаткуванням вже цього року.

Під час заходу народний депутат зазначив, що медична реформа, започаткована урядом та підтримувана Президентом, покликана не лише наблизити надання медичних послуг до населення, але й забезпечити їх належну якість. І амбулаторія, що буде збудована в Райгородку, яскравий цьому приклад. “Для Президента України Петра Порошенка особливо важливим є розвиток сільської медицини: аби кожна людина, навіть — найменшого села, мала можливість отримати вчасну, якісну і сучасну медичну допомогу, аби медичні послуги були максимально наближені до кожного”.

Варто також вказати, що вже нині за сприяння народного депутата до району надійшло два спеціально обладнаних медичних автомобілів, які незабаром працюватимуть ось у таких новітніх амбулаторіях.

Прес-служба народного депутата України.