Додому НОВИНИ Влада і громада На черговій сесії Семенівської сільської ради

На черговій сесії Семенівської сільської ради

422
ПОДІЛИТИСЬ

На черговій сесії Семенівської сільської ради розглянуто 55 питань. Депутати детально обговорили їх та прийняли відповідні рішення. Зокрема, збільшили суму спів фінансування Семенівської громади на 1 млн. 868 тисяч грн. на термомодернізацію Хажинської школи.

Надали дозвіл на виділення 60 тис. грн. жительці села Семенівка гр. Швець Тетяні Василівні  для лікування сина Швець Ігоря Миколайовича 1995 року народження (придбання набору імплантантів для остеосинтезу та інше), як сім’ї, яка потрапила в екстремальну ситуацію.

А також надали одноразову грошову допомогу жительці села Семенівка гр. Городецькій Марині В’ячеславівні для придбання медичних препаратів (трансплантація нирки), в сумі 35 тисяч гривень, як сім’ї яка потрапила в екстремальну ситуацію.

Прийнято також рішення надати матеріальну допомогу по 1 тисячі гривень 50 учасникам бойових дій та антитерористичної операції.


Україна
СЕМЕНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА
БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
Сьома сесія VII скликання
від 20 червня 2017 року №165

Про затвердження рішень виконавчого комітету,
прийнятих в міжсесійний період

Відповідно до ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити рішення виконавчого комітету, прийняті в міжсесійний період, а саме:
    – №29 від 25.05.2017року “Про утворення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій”;
    – № 33 від 25.05.2017 року “Про надання одноразової грошової допомоги учасникам  бойових дій та антитерористичної операції”;
    – № 34 від 25.05.2017 року “Про надання одноразової грошової допомоги сім’ям які потрапили в тривалу екстремальну ситуацію” (додаються).
    2. Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку.

Сільський голова Н.В. Семенюк.


Україна
СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
Сьома сесія  VII скликання
від 20 червня 2017 року №144

Про затвердження на території
Семенівської сільської ради
місцевих податків та зборів
на 2018 рік

Відповідно до статей 10, 12, 265, 266, 267, 269, 293 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року (зі змінами та доповненнями), керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення з додатками:
– додаток №1 Положення про порядок обчислення та сплати земельного податку (додається);
– додаток №2 Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (додається);
– додаток №3 Положення про надання пільг зі сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки (додається);
–  додаток №4 Положення про єдиний податок (додається);
–  додаток №5 Положення про податок з транспортних засобів (додається);
– додаток №6 Положення про порядок обчислення та сплати акцизного податку в частині реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (додається);
2. Встановити на території Семенівської сільської ради місцеві податки і збори:
а) плата за землю;
б) податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;
в) єдиний податок;
г) податок з транспортних засобів;
д) акцизний податок.
3. Рішення 2 сесії від 20 січня 2017 року №47 “Про затвердження на території Семенівської сільської ради місцевих податків та зборів” із внесеними змінами від 10 лютого 2017 року № 53 “Про внесення змін до рішення 2 сесії сільської ради від 20.01.2017 №47 “Про затвердження на території Семенівської сільської ради місцевих податків та зборів”” визнати такими, що втратили чинність.
4. Рішення ввести в дію з 01.01.2018 року.
5. Один примірник рішення направити до Бердичівської ОДПІ.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії сільської ради з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку та з питань земельних відносин, будівництва та екології.

Сільський голова Н.В. Семенюк.