Додому ІНФОРМАЦІЯ Небезпека вогню.

Небезпека вогню.

683
ПОДІЛИТИСЬ

Суха вітряна погода негативно впливає на ситуацію в області та в нашому місті щодо загрози виникнення пожеж. В основному до займань призводить недотримання громадянами правил пожежної безпеки на присадибних ділянках під час використання відкритого вогню, спалювання сміття та сухостою на відкритій території, і як наслідок – перекидання вогню на дерев’яні господарські споруди, житлові будинки, запаси сухого корму. Створюється загроза екосистемі. Необачні громадяни отримують травми, інколи несумісні з життям.

Велика кількість загорань пов’язана з випалюванням сухої рослинності на полях. Наслідком цієї людської недбалості є загибель великої кількості тварин, птахів і досить часто виникає загроза перекидання вогню на житлові будинки.

Відповідно до ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, випалювання рослинності або її залишків у парках, інших зелених насадженнях та на газонах у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або порушення умов такого дозволу тягне за собою адміністративну відповідальність (штраф).

Відділ з питань надзвичайних ситуацій
та цивільного захисту населення.