Додому НОВИНИ Влада і громада Недбале відношення до службових обов’язків вартувало комунальному бюджету понад 200 тис. грн.

Недбале відношення до службових обов’язків вартувало комунальному бюджету понад 200 тис. грн.

8
ПОДІЛИТИСЬ

21.04.2023 завершено досудове розслідування кримінального провадження за фактом службової недбалості керівником відділу освіти однієї з селищних рад Бердичівського району.

Так, органом досудового розслідування встановлено, що упродовж 2020 року посадовець підписала ряд додаткових угод, відповідно до яких було збільшено вартість придбаного в одного з суб’єктів господарювання природного газу за одиницю товару з першопочаткової ціни у розмірі 5207,00 грн. до ціни у розмірі 32834,58 грн. за 1000 куб.м.

Внаслідок таких недбалих дій, комунальному бюджету спричинено шкоду на загальну суму 228852,94 грн.

За результатами досудового розслідування до Бердичівського міськрайонного суду скеровано обвинувальний акт. Дії обвинуваченої кваліфіковано за ч.2 ст.367 КК України, як службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки.

Підтримання публічного обвинувачення здійснюватиметься прокурорами Бердичівської окружної прокуратури.

У разі визнання судом винною, останній загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.