Додому НОВИНИ Влада і громада Незабутня подорож до Верховної Ради України

Незабутня подорож до Верховної Ради України

399
ПОДІЛИТИСЬ

19 вересня 2017 року школярі з Райківської та Старосолотвинської школи разом з вихователями та працівниками виконавчого апарату районної ради відвідали Верховну Раду України. Цікаву поїздку для школярів було організовано народним депутатом України Олександром Ревегою.

Під час відвідин будинку парламенту учасники екскурсії познайомилися з особливостями його архітектури, історією створення, побачили національну реліквію – Прапор Незалежності, який депутати внесли до сесійної зали Верховної Ради 24 серпня 1991 року, пройшлися кулуарами. Звичайно, найбільший захват у відвідувачів, викликав балкон зали пленарних засідань ВРУ, адже саме у цій сесійній залі ухвалюються усі закони нашої держави.

Народний депутат Олександр Ревега весь час супроводжував учасників екскурсії та спілкувався з школярами, розповідаючи багато цікавої інформації про роботу парламенту. Діти залишились задоволеними від екскурсії та отримали багато позитивних вражень. Подякувавши Олександру

Після завершення екскурсії дітлахи мали змогу прогулятися центром Києва та ознайомитись з архітектурними пам’ятками столиці України.