Додому НОВИНИ Незабутня подорож

Незабутня подорож

682
ПОДІЛИТИСЬ

Нещодавно учні Семенівської школи здійснили мандрівку до столиці нашої держави. Київ зустрів нас мінливою хмарністю, дрібним дощиком, але «солодким» настроєм, бо першою стала зупинка «Кондитерська фабрика».

Заздалегідь придбали квитки на сайті фабрики в режимі онлайн. І ось ми на місці. Екскурсовод Георгій веде всіх в кінозал, де діти побачили фільм про вироблення шоколаду. Після цього побували на виробництві – через скло слідкуємо за процесом виготовлення та пакування готової продукції. Далі опиняємось у приміщенні за робочими столами, на яких лежать планшети. Та не прості – у спеціальному додатку учні створюють індивідуальний дизайн коробочки для шоколаду, яку наповнюємо міні-шоколадками та головне – отримуємо їх у подарунок!

Наступна зупинка – Національний музей історії Другої світової війни. З перших хвилин перебування нас вразила велич монументу Батьківщина-Мати. Не залишили байдужими виставкові зали, які демонстрували нелегкий шлях до Перемоги. Знаковим став експозиційний проект, який розповідає про сучасні події на Сході країни. Тут без сліз не обійшлось…

А далі найсмачніше – відвідування кафе «МакДональдз».

Додому поверталися у піднесеному настрої, сповнені нових вражень, радості та надії ще раз повернутись у це прекрасне місто – Київ.

Окремі слова подяки бажаємо сказати Марії Михайлівні Волковій, без допомоги якої ця мандрівка не здійснилася б. Вона покрила транспорті витрати цієї незабутньої для дітей подорожі. Щораз і словом, і ділом вона доводить, що піклується про школу, про її учнів.

Дякуємо Вам, Маріє Михайлівно, за чуйне серце, гарні справи. Нехай Господь Вам посилає міцне здоров’я. І повірте, все, що бажаємо – від душі!

З вдячністю та повагою,
учні Семенівської школи.