Додому НОВИНИ Влада і громада Незабутнє свято влаштували для малечі Бердичівського району

Незабутнє свято влаштували для малечі Бердичівського району

450
ПОДІЛИТИСЬ

Щороку, на початку літа, 1-го червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей ‒ прекрасне свято радості та надії. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. У своїх нащадках ми хочемо бачити здійснення власних мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини та рідний край.

День захисту дітей – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Уже традиційно керівництво району, Бердичівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служба у справах дітей та відділ у справах сім’ї, молоді та спорту організовують для малечі району прекрасне свято радості та надії.

Привітали діток зі святом заступник голови Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк та голова Бердичівської районної ради Максим Самчик. Захід розпочався з конкурсу дитячого малюнку на асфальті, активних учасників якого солодкими подарунками відзначила Марія Швайківська, від районної організації ТОВ “Червоний хрест”. Також солодощі для малечі передав і Петро Залізний.

Програмою заходів було передбачено залучення дітей до різноманітних конкурсів, вікторин, змагань, ігор, за участь у яких малеча отримувала заохочувальні призи. Артисти районного Центру культури і дозвілля підготували для найменших жителів району казку, а юні дарування від танцювального колективу “Перлинки” – запальні, яскраві таночки, а по закінченню усіх розваг дітей пригощали морозивом спонсори заходу – ТОВ “ТРИ ВЕДМЕДІ”.

Участь у заході взяли діти з багатодітних сімей, діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти з функціональними обмеженнями. Організатори заходу не залишили без уваги жодної дитини, і всі, хто прийшов та хто у цей день не зміг з’явитися на свято, отримав від них солодкі подарунки, масу позитивних емоцій та вражень.

Прес-служба райдержадміністрації